Platformy handlu Poloniex i Bittrex dodają nowe kryptowaluty

Platformy handlu Poloniex i Bittrex dodają nowe kryptowaluty

Giełdy-kryptowalut

Platformy handlu i wymiany walut elektronicznych – Bittrex i Poloniex dodają nowe kryptowaluty

Pomimo ostatnich gorszych miesięcy rynek giełd kryptowalut wydaje się nadal rozwijać, a platformy handlu i wymiany walut elektonicznych rozwijają swoją ofertę. Niedawno informowaliśmy, że giełda BitBay wprowadziła nowe kryptowaluty. W ostatnich dniach możliwość kupna kryptowalut takich jak Basic Attention Token (BAT) oraz Loom (LOOM) wprowadziła giełda kryptowalut Poloniex.

Zwłaszcza ta pierwsza zwróciła naszą szczególną uwagę gdyż pomysłem znacząco różni się od dotychczasowych projektów. Basic Attention Token oraz przeglądarka Brave tworzą infrastrukturę dla zdecentralizowanych rynków reklamowych. BAT ma na celu usunięcie pośredników z reklam, tworząc ekosystem, w którym wydawcy i reklamodawcy mogą w bardziej wydajny sposób docierać do odbiorców, a użytkownicy końcowi mają większą kontrolę nad swoją prywatnością i danymi.

Natomiast GoChain (GO) został wprowadzony przez giełdę kryptowalut Bittrex. Ciekawi nas czy np. czy ta giełda bitcoin korzysta z jakiegoś doradztwa marketingowego tak by wybierać najbardziej właściwe projekty.

Giełda kryptowalut czy giełda bitcoin?

W rozwoju giełd Bitcoin oraz giełd kryptowalut widać stały progres. Zakup Bitcoina czy kupno innych szyfrowanych walut elektronicznych dostępne jest zarówno za złotówki jak i dolary czy inne kryptowaluty. A jeszcze parę lat temu kupno Bitcoina na giełdzie było bardzo trudne. Giełdy Bitcoin nie były tak duże jak obecnie. To pokazuje jak dynamiczny rozwój może czekać ten rynek w przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *