Giełda walut elektronicznych Bittrex usuwa Bitcoin Gold

Giełda walut elektronicznych Bittrex usuwa Bitcoin Gold

Bittrex giełda bitcoin

Waluta elektroniczna Bitcoin Gold usunięta z giełdy Bittrex

Giełda kryptowalut Bittrex usunęła z listy dostępnych krytptowalut Bitcoin Gold. Jest to efekt konfliktu pomiędzy twórcami tej kryptowaluty a giełdą wynikający z roszczeń, które giełda miała w stosunku do programistów za atak hakerski, w którym z giełdy wypłynęło ponad 380 tysięcy sztuk BTG. Zespół Bitcoin Gold nie zgodził się ani na wypłatę rekompensaty w wysokości ponad 12 tysięcy sztuk Bitcoin Gold ani również na wypłacenie połowy tej wartości czyli 6000 BTG jako rekompensaty dla giełdy kryptowalut Bittrex. Dlatego też nastąpiło usunięcie tej szyfrowanej waluty cyfrowej z obrotu na giełdzie Bittrex.

Giełda kryptowalut – Bittrex

Zatem zakup Bitcoin Gold nie będzie już możliwy na Bittrex. A co stanie się na innych giełdach Bitcoin? Kupno i sprzedaż tam również mogą zostać utrudnione? Wydaje się, że nie gdyż to raczej dwustronne problemy na linii giełda – Bitcoin Gold i jego zarządzający.

W zakresie działań marketingu internetowego na bieżąco współpracujemy z firmą Evolve z Poznania. Zachęcamy do odwiedzenia strony www.evolve-poznan.pl, z której dowiecie się więcej na temat skutecznych i kreatywnych działań e-marketingowych dla waszych firm i portali internetowych.

 

Jedna odpowiedź

  1. Marian pisze:

    Już od początku ten “projekt” był skazany na porażkę. Fork Bitcoina, z którego powstał Bitcoina Cash miał jeszcze jakiś sens, ale to BTG to sztuczny klon, który miał bazować tylko na hypie na forki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *