Waluta elektroniczna Dash zyskuje na wartości

Wartość kryptowaluty Dash rośnie błyskawicznie

Po oficjalnej informacji o zawiązaniu współpracy pomiędzy operatorem telefonii komórkowej Kripto Mobile – Dash wartość tej waluty elektronicznej rośnie o ponad 20%. Powód jest nie byle jaki. Współpraca ma polegać na wypuszczeniu nowej linii telefonów komórkowych, które będą posiadały wbudowany portfel Dash i możliwość płatności przy jego pomocy. Telefon ma być głównie dostępny w Ameryce Łacińskiej.

Obie strony zwracają uwagę na to, że w tym regionie istnieje spory odsetek ludzi nie korzystających z banków więc wprowadzenie kryptowaluty w telefon może być strzałem w dziesiątkę. Niewykluczone, że będzie to kamień milowy w adoptowaniu kryptowalut do powszechnego użycia. Oczywiście konieczne będą dalsze konsultacje i doradztwo marketingowe jak rozwijać ten projekt oraz właściwie go promować.

Kryptowaluta Dash wykres

Kupno Dash i kupno Bitcoin jest możliwe na wielu różnych portalach handlu Bitocoinem oraz giełdach walut cyfrowych. Z naszej strony internetowej dowiesz się wszystkiego co najważniejsze w sprawach inwestycji kryptowalutowych. Podpowiemy, która giełda Bitcoin jest największa lub najlepsza oraz kiedy zakup Bitcoina może mieć największy sens.

www.gielda-kryptowaluty.pl – strona poświęcona tematyce: polska giełda Bitcoin oraz kupno Bitcoin. Dostarcza najważniejszych informacji o: giełda kryptowalut, kupno Litecoin (LTC) oraz kupno Ethreum. Serdecznie dziękujemy za owocną współpracę i profesjonalne tworzenie strony internetowej dla firmy Evolve z Poznania. Od początku byli oni odpowiedzialni za całość koncepcji, projekt i tworzenie strony, a następnie przygotowywali wszystkie treści. Dziękujemy i pozdrawiamy.