Kurs i wykres Decentraland MANA

Śledź z nami aktualny i bieżący kurs Decentraland MANA wyrażany w dolarach amerykańskich USD oraz w polskich złotówkach PLN. 

  • decentraland
  • Decentraland
    (MANA)
  • Price
    $0.364
  • Market Cap
    $677.67 M

Powyżej znajduje się wykres ceny i kursu Decentraland MANA w USD, który warto śledzić i analizować aby móc podejmować prawidłowe decyzje w zakresie inwestowania w ten walor.

Cena i kurs Decentraland MANA w PLN

Dlaczego warto śledzić aktualny kurs Decentraland MANA w USD/PLN?

Choć Decentraland MANA to stosunkowo młody projekt (około 4 letni) to przebojem wdarł się na rynki kryptowalutowe i zdobył zainteresowanie oraz zaufanie tysięcy inwestorów na całym świecie. W momencie pisania tego artykułu kurs Decentraland MANA oscyluje w okolicach 1 dolara USD. W rankingu największych projektów zajmuje 36 miejsce z kapitalizacją łączną niespełna 1,9 miliarda dolarów amerykańskich USD. U szczytu hossy kurs Decentraland MANA osiągnął swoje historyczne maksimum ATH na poziomie około 5 dolarów USD

Decentraland-mana-kurs-cena

Jak analizować wykres ceny i kurs Decentraland MANA?

Jak zapewne wiecie cena i kurs każdej kryptowaluty podlega sporej zmienności i dynamicznym wahaniom. Zarówno w przypadku wzrostów jak i głębokich spadków czyli krachów. Podobnie kurs Decentraland MANA podatny jest na różne wstrząsy. Dlatego warto zapoznać się chociażby z podstawami analizy technicznej aby móc lepiej rozumieć zachowanie ceny i ją przewidywać. Zgłębianie tajników analizy technicznej oraz wskaźników jest procesem długim i skomplikowanym. Warto obserwować na bieżąco kurs BTC ponieważ to jego gwałtowne ruchy zawsze rzutują na cały rynek. Wzrosty lub spokojny trend boczny Bitcoina zazwyczaj przekładają się na wzrosty lub trendy boczne na całym rynku, zaś spadki i krachy na BTC ściągają inne walory.

Co jeszcze znajdziecie na naszej stronie?

Z nami możecie na bieżąco śledzić nie tylko kursy kryptowalut ale także najnowsze i najciekawsze informacje o poszczególnych projektach, technologii blockchain i kryptowalutach. Spośród wykresów i cen, które warto śledzić na uwagę z pewnością zasługuje kurs Avalanche AVAX, który dość szybko zyskał na wartości w trakcie ostatniej hossy. Sprawdźcie również najnowsze zestawienia i rankingi jak chociażby ranking kryptowalut i tokenów 2023 i 2024