Kurs Bitcoin

Aktualny kurs Bitcoin BTC ujęty w dolarach USD możecie zobaczyć na poniższym wykresie. Cena Bitcoina na żywo oraz wykres wyrażony w złotówkach znajduje się poniżej.

Aktualny wykres ceny i kursu Bitcoina

Bitcoin Chart

Poniżej znajdziecie także alternatywny wykres ceny i kurs Bitcoina na podstawie portalu Trading View. Cena Bitcoina na nim wyrażana jest w dolarach amerykańskich USD.

Ogólna analiza techniczna i aktualny kurs Bitcoin w PLN

Cena/kurs Bitcoin BTC w PLN

bitcoin
Bitcoin
zł126,888.600.880% 24H

Bezpieczne przekierowanie - polska giełda kryptowalut Zonda

Aktualny kurs Bitcoin BTC/USD/PLN - cena na żywo

Na naszej stronie znajdziecie aktualny kurs Bitcoina BTC wyrażony zarówno w dolarach amerykańskich USD jak również w złotówkach PLN oraz innych walutach FIAT. Kurs Bitcoin aktualizowany jest na bieżąco. Jednak nie jesteśmy w stanie publikować jaki jest kurs Bitcoin w każdej, nawet najbardziej znanej i popularnej walucie. Do tych, którymi obrót toczy się najczęściej oprócz USD to np. Jeny, indyjskie Rupie, Ruble, Won czy Euro oraz funt szterling. Jeśli interesuje Cię zakup Bitcoina za którąś z najważniejszych walut FIAT umożliwia to polska giełda kryptowalut Zonda.

Bezpieczne przekierowanie - polska giełda kryptowalut Zonda

kurs-Bitcoin-BTC

Czy cena i kurs Bitcoina są stabilne?

Nie! Cena i kurs Bitcoin BTC podlega ciągłym zmianom oraz sporym fluktuacjom. Wynikają one głównie z tego, że często traktowany jest przez inwestorów czysto spekulacyjnie i zarabiają oni nawet na niewielkich zmianach jego cen. Dodatkowym czynnikiem wpływającym na jego zmienność może być osłabianie konkretnej waluty danego kraju w stosunku do dolara amerykańskiego USD. Najbardziej widoczne może to być w przypadku mało znanych walut fiducjarnych FIAT jak np. Gourde, Lempira, Colon, Tenge, Rial, Ariary czy też Pataca, Kwacha albo Ringgit, Dirham lub Ugijja. Więcej na temat pierwszej kryptowaluty oraz informacje na temat kupna Bitcoina za złotówki, dolary lub euro znajdziecie na dedykowanej podstronie. Zapraszamy do lektury

kurs-cena-Bitcoin-PLN-USD

Co jeszcze znajdziesz na naszej stronie internetowej?

Publikujemy nie tylko kursy kryoptowalut, wykresy oraz analizy techniczne. Dostarczamy kompleksowych informacji na temat tego jak poruszać się w świecie szyfrowanych walut cyfrowych. Jak je kupić lub sprzedać krok po kroku. Które platformy i projekty wybrać. Publikujemy także wiele ciekawych informacji oraz nowości ze świata technologii blockchain, kryptowalut i tokenów. Zapraszamy do lektury najciekawszych naszych artykułów, a jest ich łącznie kilkaset więc jest w czym wybierać. Z pewnością każdy z was znajdzie u nas coś dla siebie i rozszerzy swoją wiedzę.