Gdzie i jak kupić Cardano ADA

Kupno Cardano (ADA) - gdzie i jak kupić?

Kryptowaluta Cardano powstała w 2015 roku jako projekt zdecentralizowanej kryptowaluty opartej o technologię Blockchain, otwarty kod źródłowy i możliwość zawierania smart contracts. Szybko zyskała dużą popularność, a jej kupno zaczęło interesować szerokie grono inwestorów kryptowalutowych. Dlaczego? Głównie ze względu najnowocześniejsze i innowacyjne technologie w jakich zostało skonstruowane Cardano. Jeśli interesuje Ciebie kupno Cardano wystarczy kliknąć w poniższy przycisk by założyć bezpłatne konto na giełdzie Binance lub Zonda:

Bezpieczne szyfrowane przekierowanie

Bezpieczne szyfrowane przekierowanie

kupno-cardano

Dlaczego warto rozważyć kupno Cardano?

 Takie podejście przekonuje do kupna Cardano gdyż inne kryptowaluty są często tworzone przez niewielkie na początku firmy, które nie dysponują zapleczem w postaci kadry naukowej różnych światowych uczelni. Kryptowaluta Cardano powstała w 2015 roku jako projekt zdecentralizowanej kryptowaluty opartej o technologię Blockchain, otwarty kod źródłowy i możliwość zawierania smart contracts. . Szybko zyskała dużą popularność a jej kupno zaczęło interesować szerokie grono inwestorów kryptowalutowych. Dlaczego? Głównie ze względu najnowocześniejsze i innowacyjne technologie w jakich zostało skonstruowane Cardano. Nie wiesz jeszcze gdzie kupić kryptowaluty? Jeśli masz wątpliwości możesz także wziąć pewniejsze instrumenty jak np. akcje spółki notowanej na GPW. Akcje są bezpieczniejszym, bardziej fundamentalnym, aktywem w stosunku do rynku kryptowalut, które często nie mają żadnego zabezpieczenia w aktywach firmy lub są one jedynie w postaci kryptowalut, których ceny podlegają wahaniom i cyklom. Jeśli jednak jesteście zdecydowani na kupno Cardano dostępne jest na zagranicznej giełdzie Binance (więcej informacji https://gielda-kryptowaluty.pl/binance/)oraz polskiej giełdzie kryptowalut Zonda:

Bezpieczne szyfrowane przekierowanie

Bezpieczne szyfrowane przekierowanie

jak-gdzie-kupić-cardano

Gdzie i jak kupić Cardano?

W tym momencie kupno i sprzedaż Cardano (ADA) nie jest możliwe na polskich giełdach kryptowalut. Umożliwia je giełda Binance. Możecie bezpłatnie zarejestrować i zweryfikować konto oraz w dowolny sposób kupić Cardano lub inne kryptowaluty. Na giełdzie Binance głównie wymiana następuje poprzez Bitcoina lub kryptowalutę tej giełdy czyli Binance Coin. Jest też możliwość kupowania za waluty klasyczne.  Można jednak zrobić też inaczej i kupić Ethereum lub Bitcoina, przelać na konto na Binance i tam zamienić na Cardano.

Bezpieczne szyfrowane przekierowanie

Bezpieczne szyfrowane przekierowanie

Co jeszcze warto wiedzieć o Cardano?

Cardano obecnie określa się mianem platformy technologicznej. Otwarta na różne rozwiązania, a tym samym elastycznie może zostać wdrożona do obsługi płatności na całym świecie. Maksymalna ilość kryptowaluty Cardano zaprojektowana została na 45 mld sztuk. Dodatkowo grono twórców stanowi światowy zespół specjalistów, który opiera rozwój tej kryptowaluty w oparciu o projekty badawcze z zakresu systemów rozproszonych oraz kryptografię. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie projektu cardano.org

Gdzie kupić Cardano? Na Zonda, Binance oraz…

Kupno Cardano możliwe jest także na innych zagranicznych platformach np. Huobi czy Bittrex. Dostępna jest jedynie wymiana za Bitcoina. Tylko najlepsze giełdy kryptowalut umożliwiają jego wygodne kupno.

Inne międzynarodowe portale, które umożliwiają kupno Cardano to np. Upbit, Bithumb (giełda Bitcoin), Gate.io, Indodax. Zakup Cardano ADA za złotówki PLN możliwy jest na BitBay (obecnie Zonda Global – więcej informacji znajdziesz tu https://gielda-kryptowaluty.pl/gielda-zonda/)

Wielu inwestorów rekomenduje kupno Cardano gdyż uważa tą kryptowalutę za jedną z najlepszych kryptowalut na świecie. Oczywiście wiele z nich ma nieco inne zastosowania i możliwości dlatego trudno jednoznacznie stwierdzić, która jest najlepsza. Jeśli szukasz innych informacji np. gdzie kupić ether przeczytaj inne nasze artykuły na tej stronie. Tam dowiesz się wszystkiego na ten temat.

Bezpieczne szyfrowane przekierowanie

Bezpieczne szyfrowane przekierowanie