Gdzie i jak kupić Binance Coin BNB?

Jak i gdzie kupić Binance Coin BNB?

Kupno Binance Coin BNB od podstaw

Odpowiedź na to pytanie jest dość prosta! Kupno Binance Coin (BNB) jest możliwe tylko na jednej z największych światowych giełd kryptowalut Bianance. Jest to projekt stworzony przez samą giełdę. Dlatego nie jest dostępny nigdzie indziej. Binance Coin udostępnia możliwość ponoszenia niższych opłat transakcyjnych przy handlu kryptowalutami na tej platformie. To stawia ją zdecydowanie w czołówce projektów mających już dziś realne zastosowania! Jeśli szukasz dodatkowych informacji jak i gdzie kupić Binance Coin oraz czym jest w istocie ten projekt zachęcamy do lektury artykułu. Jeśli jednak jesteś zdecydowany/a na kupno Binance Coin wystarczy kliknąć w poniższy przycisk i założyć darmowe konto na Binance:

Bezpieczne szyfrowane przekierowanie na giełdę Binance

Kupno-Binance-Coin

Czym jest i jak działa kryptowaluta Binance Coin?

Co powstanie z połączenia giełdy kryptowalut z projektem kryptowalutowym?

Tak jest w przypadku kryptowalut Binance Coin. Ta kryptowaluta stworzona równolegle z platformą giełdy Binance, oferuje niezwykłe korzyści. Co to za kryptowaluta? Jaki jest jej cel? Jaki jest jego związek z platformą handlową? Na te wszystkie pytania postaramy się wam dzisiaj odpowiedzieć.

Dzięki Binance Coin klienci mogą wymieniać się bezpośrednio na różne kryptowaluty. Zaleta Binance Coin polega wyraźnie na kosztach, które trzeba zapłacić za handel. Klienci otrzymują 50% zniżki w pierwszym roku korzystania z kryptowaluty Binance Coin. Jeśli nadal nie jesteś pewien, czy powinieneś kupić Binance Coin i chcesz wiedzieć, jakie są wady i zalety. W przeciwieństwie do innych kryptowalut, większość inwestorów korzystających z Binance Coin troszczy się przede wszystkim o to, aby móc handlować tak tanio, jak to tylko możliwe. Dzięki 50% oszczędności kosztów sensowne jest umieszczanie pieniędzy przechowywanych bezpośrednio w Binance Coin.

Bezpieczne szyfrowane przekierowanie na giełdę Binance

jak-gdzie-kupić-binance-coin

Gdzie i jak kupić Binance Coin?

Tak już pisałem. Głównym i najważniejszym miejscem gdzie można kupić jest giełda Binance. Jednak także jedna z największych platform brokerskich na świecie również wprowadziła tą kryptowalutę do obrotu. Po pierwsze należy zarejestrować bezpłatne konto na tej platformie oraz poddać się weryfikacji przesyłając na giełdę dokumenty potwierdzające tożsamość. Czyli zasadniczo podobne wymagania jak na każdej innej giełdzie kryptowalut. Jeśli posiadasz już kupionego wcześniej Ethereum lub Bitcoin to możesz go bezpośrednio wymienić na Binance Coin. Platforma umożliwia także kupno Binance Coin (BNB) za waluty klasyczne (FIAT) oraz nawet poprzez karty kredytowe. Aby ułatwić klientom obrót szyfrowanymi walutami elektronicznymi dostępna jest aplikacja mobilna oraz polska wersja językowa. Niestety Binance Coin nie jest dostępny za złotówki. 

Bezpieczne szyfrowane przekierowanie na giełdę Binance

Kupno-Binance-Coin

Dodatkowe informacje o kryptowalucie Binance Coin

Powstanie kryptowaluty Binance Coin

BNB powstał wraz z giełdą kryptowalut Binance
czyli Binance Coin powstało w 2017 roku w ramach oferty społecznej inwestycji czyli inaczej zbiórki pieniędzy. Kryptowaluta powstała, gdy Binance, wówczas startup, uruchomił swoją pierwszą ofertę monet (ICO). Inwestorzy decydowali się na kupno Binance Coin. Głównym celem Binance Coin jest umożliwienie skorzystania z obniżenia prowizji za operacje wykonywane na platformie. Od momentu powstania Binance Coin nieprzerwanie przyciąga inwestorów, co przyczynia się do jej wzrostu.

Dlaczego stworzono Binance Coin?

Binance Coin to kryptowaluta pierwotnie stworzona, aby pomóc inwestorom handlować z innymi kryptowalutami na Binance. Zmniejszając opłaty transakcyjne, BNB (Binance Coin) sprawia, że zakup większej ilości ciekawych kryptowalut lub tokenów staje się jeszcze bardziej dostępne. Możecie kupować Binance Coin BNB, aby mieć zapas waluty, który pomoże im pokryć część kosztów transakcji. Kryptowalutę Binance Coin można oczywiście traktować również inwestycyjne lub spekulacyjnie gdyż jego wartość nadal rośnie.

Jakie są zasady Binance Coin?

Jak każda inna kryptowaluta, Binance Coin również ma swoje własne zasady. To sprawia, że ​​jest tak wyjątkowy.

To waluta, która kiedyś była oparta na sieci blockchain Ethereum jako tokeny ERC20. Binance Coin gwarantuje obniżenie opłat na platformie handlowej Binance. Zauważ również, że ma wzrostowy kurs i tendencję/trend wzrostowy od dłuższego czasu. Oprócz tego kryptowaluta ma wiele innych zastosowań. Czy to w przypadku dokonywania opłat za wykonane transakcje na Binance, sprzedaży aktywów cyfrowych (tokenów) czy po prostu dla szybkiej lub średnioterminowej spekulacji, BNB jest bardzo przydatną kryptowalutą.

Historia i działanie Binance Coin

Kilka platform oferowało różne oferty kryptowalut, dopóki Binance nie weszło na rynek. Od momentu powstania platforma stale się rozwijała, o czym świadczy wzrost jej waluty Binance Coin. Dziś Binance Coin jest bardzo popularną i bardzo korzystną kryptowalutą.

 

Binance-Coin-BNB

Podsumowanie

Podsumowują jeśli interesujesz się najciekawszymi kryptowalutami to zdecydowanie musisz wziąć pod uwagę kupno Binance Coin. To wyjątkowy i unikalny projekt, który od ponad 3 lat ma realne zastosowanie. Jego ilość maksymalna określona została na 176 milionów, a obecnie w obrocie jest około 144 miliony. W zasadzie od samego początku istnienia wartość tej kryptowaluty rośnie. Z pewnymi wahaniami oraz spadkami co jest częste na tym rynku, jednak pod kątem inwestycyjnym jest ona niezwykle ciekawa. Poniżej prezentujemy wam wykres historyczny ceny Binance Coin i sami oceńcie czy warto się zainteresować jego zakupem już dziś czy może lepiej trochę poczekać? Decyzje musicie podejmować samodzielnie pamiętając, że inwestowanie w kryptowaluty jest bardzo ryzykowne i może doprowadzić was do utraty całego lub części majątku. Ten artykuł stanowi jedynie subiektywną opinię autora i nie powinien być przez nikogo traktowany jako porada inwestycyjna! 

Bezpieczne szyfrowane przekierowanie na giełdę Binance