Gdzie i jak kupić Lisk?

Ciekawi Cię gdzie i jak kupić Lisk za złotówki PLN, euro lub dolary USD?

W tym artykule przedstawimy Ci wszystkie najważniejsze informacje na ten temat. Jednak zanim przejedziemy do konkretów warto abyście dowiedzieli się czym jest Lisk. Kryptowaluta Lisk jest na pewno jedną z najpopularniejszych walut elektronicznych w Polsce. Czym tak właściwie jest cyfrowa waluta Lisk (LSK) i czym różni się od innych? Tego dowiesz się w dalszej części. Jeśli interesuje Cię tylko gdzie kupić Lisk za złotówki możesz to zrobić łatwo i szybko klikając w wybrany z poniższych przycisków oraz zakładając darmowe konto na giełdzie Zonda Crypto lub Binance.

Lisk-LSK-kryptowaluta

Co to jest Lisk?

Lisk to dość młoda wirtualna waluta. Do obrotu na giełdy weszła  w kwietniu 2016 roku. Lisk to przede wszystkim otwarta platforma programistyczna udostępniająca tzw. Software Development Kit (SDK) – framework napisany w języku JavaScript. Umożliwia to wdrożenie własnej sieci blockchain obok głównej sieci Lisk (łańcuchy boczne). Ciekawostką jest, że przy produkcji kryptowaluty Lisk zaangażowanych jest wielu Polaków. W ostatnich tygodniach przechodzi transformację wewnętrzną. Dodatkowo Lisk stopniowo pnie się w górę rankingu najlepszych i najbardziej innowacyjnych walut cyfrowych. Kupno Lisk możliwe jest na polskiej giełdzie kryptowalut Zonda oraz na wielu międzynarodowych dużych giełdach (informacje poniżej).

Kupno-Lisk

Dlaczego kupno kryptowaluty Lisk?

Tworzenie tzw. bocznych łańcuchów daje developerom bardzo duże możliwości tworzenia własnych monet czy aplikacji działających w oparciu o tą sieć. Obecnie kryptowaluta Lisk jest po rebrandingu a jej twórcy mają ambitne plany rozwoju tego ekosystemu. Docelowo Lisk ma być alternatywną platformą dla Ethereum. Wynika to z tego, że daje podobne możliwości jednak jest znacznie łatwiejszy dla programistów. Miejmy nadzieję, że nie jest to tylko gołosłowny copywriting.

W przypadku Lisk łańcuchy boczne to niezależne kryptograficznie księgi. Łączą się z łańcuchem głównym nie wpływając negatywnie na wydajność i szybkość głównego łańcucha. Dostarcza to interoperacyjności, takich jak np. przenoszenie i synchronizowanie tokenów między łańcuchami. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie tej waluty cyfrowej lisk.io

Kolejną kwestią jest to, że łańcuchy boczne (sidechains) w sieci Lisk dostarczają developerom najwyższy poziom skalowania sieci. Dostosowania do algorytmów konsensusu, śledzenia zasobów, a nawet wersji beta kryptografii i śledzenia zasobów. Zatem pisane programy dają znacznie większe możliwości niż dotychczas. Trzeba również zauważyć, że Lisk ma bardzo dobry e-marketing swoich działań.  

gdzie-kupić-lisk-kurs

Gdzie można kupić Lisk LSK?

Poniżej prezentujemy Wam listę miejsc gdzie można kupić Lisk LSK w różnych parach wymiany na kryptowaluty lub waluty FIAT:

 1. XT.COM
 2. Binance
 3. BingX
 4. XT.COM
 5. DigiFinex
 6. Kraken
 7. Bitvavo
 8. Bitget
 9. Gate.io
 10. OKX
 11. Bitrue
 12. CoinEx
 13. zondacrypto – LSK/PLN
 14. KuCoin
 15. ProBit Global
 16. KuCoin
 17. CoinEx
 18. TokoCrypto
 19. Bit2Me
 20. Crypto.com Exchange
 21. BiONE
 22. Mudrex
 23. Upbit
 24. HTX
 25. Energiswap
 26. LATOKEN
 27. Poloniex
 28. WazirX
 29. Nominex
 30. TokoCrypto
 31. FMFW.io
 32. Upbit Indonesia
 33. Nominex
 34. YoBit
 35. BitBNS
 36. HitBTC

Teraz już masz pełne informacje na temat tego gdzie kupić Lisk za złotówki PLN, USD i Euro. Poniżej znajdziecie więcej informacji na temat tego jak kupić Lisk LSK na giełdach Zonda Crypto i Binance.

Jak kupić Lisk?

Poniżej znajduje się uproszczona instrukcja krok po kroku jak kupić Lisk LSK za złotówki PLN na giełdzie Zonda Crypto.

Jak kupić Lisk LSK za złotówki PLN na Zonda?

Kliknij w poniższy przycisk i załóż bezpłatne konto:

Zabezpieczone i zaszyfrowane przekierowanie na giełdę Zonda Crypto

Krok 1

Podaj adres e-mail i potwierdź go klikając w link aktywacyjny

Krok 2

Zweryfikuj swoje dane osobowe

Krok 3

Wpłać złotówki PLN w wybrany sposób

Krok 4

Kup Lisk za złotówki PLN

Teraz już wiesz jak kupić Lisk za złotówki PLN, USD lub euro na Zonda Crypto.

Jak kupić Lisk na Binance?

Poniżej znajdują się krótkie instrukcje krok po kroku jak kupić Lisk LSK za złotówki PLN na giełdzie Binance.

Kliknij w poniższy przycisk i załóż bezpłatne konto:

Szyfrowane i zabezpieczone przejście na giełdę Binance

Krok 1

Kliknij w link zarejestruj się

Krok 2

Jeśli nie prowadzisz firmy załóż konto osobiste

Krok 3

Zweryfikuj swój adres e-mail

Krok 4

Zweryfikuj swoje dane osobowe i konto

Krok 5

Kup Lisk LSK za złotówki PLN lub USD czy Euro

Teraz już masz wszystkie najważniejsze informacje zarówno na temat tego gdzie kupić Lisk, a także jak kupić Lisk za złotówki PLN, USD lub euro na giełdzie Binance.