Gdzie i jak kupić EOS?

Jak i gdzie kupić kryptowalutę EOS?

Kupno EOS

Dlaczego warto rozważyć kupno kryptowaluty EOS?

Po pierwsze dlatego, że jest ona regularnie w TOP 3 najlepszych i najbardziej innowacyjnych kryptowalut. Unikalnym w przypadku sieci EOS jest to, że każdy posiadacz tej kryptowaluty może korzystać w prawie dowolny sposób z mocy obliczeniowej. Wszystko zależy od posiadanej ilości monet. Inny jest również sposób dystrybucji tokenów EOS, a mianowicie jest to proces ograniczony w czasie. Rozpoczęty został niedawno w 2017 roku i potrwa do połowy 2018 roku. Kryptowaluta EOS i jej blockchain ma ambicję być jednym z najbardziej wydajnych łańcuchów.

Zastanawiasz się gdzie kupić EOS?

Kryptowaluta EOS jest obecnie jedną z najbardziej popularnych walut cyfrowych na światowych giełdach. Niestety dostępna jest tylko na międzynarodowych i zagranicznych platformach jak np. giełda Binance.

Zarejestruj bezpłatne konto na giełdzie kryptowalut Binance lub polskiej giełdzie kryptowalut Zonda:

Szyfrowane bezpieczne przekierowania

logo-eos
najlepsze-kryptowaluty-2022

Dodatkowe informacje o EOS

Technologicznie EOS.IO to oprogramowanie, które posiada architekturę blockchain stworzoną w celu umożliwienia pionowego i poziomego skalowania zdecentralizowanych aplikacji. Konstrukcja i działanie jest podobne do systemu operacyjnego, na którym można tworzyć różne aplikacje. Rozwiązanie to zapewnia konta, bazy danych, uwierzytelnianie, komunikację asynchroniczną, a także szeregowanie aplikacji w wielu rdzeniach procesora i / lub klastrach

Kryptowaluta EOS od kilku miesięcy znajduje się na pierwszym miejscu w chińskim rankingu najlepszych i najciekawszych kryptowalut. Między innymi dlatego na pewno warto rozważyć kupno EOS.

Rejestracja – polska giełda Bitcoin Zonda i giełda kryptowalut Binance

Szyfrowane bezpieczne przekierowania

Gdzie jeszcze można kupić EOS?

Kupno EOS możliwe jest na wielu różnych giełdach kryptowalut jednak, głównie jest dostępne na zagranicznych giełdach oraz w parach wymiany za inne kryptowaluty np. Bitcoina czy Ethereum.

Poniżej lista platform wymiany i handlu walutami cyfrowymi, na których jest dostępne kupno kryptowaluty EOS. Lista zrobiona jest pod względem największego obrotu: 

Binance (największa światowa giełda kryptowalut) , OKEx, Huobi, Bithumb, Bitfinex, Upbit, ZB.COM, HitBTC, TOPBTC, LBank, Bit-Z, BCEX, IDAX, Gate.io

Niestety niektóre z tych giełd nie posiadają zarówno interfejsu polskiego jak i angielskiego. 

Teraz już wiesz gdzie można kupić EOS!

Przez jakiś czas EOS można było kupić na polskiej giełdzie kryptowalut Abucoins jednak w ostatnich tygodniach została ona zlikwidowana. Mamy nadzieję, że udało nam się skutecznie odpowiedzieć Tobie na pytanie “gdzie kupić EOS?”.

Warto zwrócić uwagę, że od wielu tygodni kryptowaluta EOS znajduje się na czele rankingów najlepszych kryptowalut. Znalazła się także na pierwszym miejscu w najnowszym rankingu kryptowalut 2021.

Polska giełda kryptowalut Zonda - rejestracja konta

Giełda kryptowalut Binance - rejestracja konta