Zmiany na stronie www.gielda-kryptowaluty.pl

Zmiany na stronie www.gielda-kryptowaluty.pl

polska-gielda-bitcoin

Zmiany i nowości na stronie gielda-kryptowaluty.pl

Jak zapewne zauważyliście w ostatnich dniach nasza strona przeszła drobną “ewolucję”.

Odświeżyliśmy całkowicie wygląd szaty graficznej strony głównej jak i większości najważniejszych podstron oraz artykułów. Naszym celem było przede wszystkim to aby wszystkie treści podane były w lepszej formie. Duży nacisk położyliśmy na poprawę intuicyjności docierania do treści oraz linków rejestracyjnych (referencyjnych) dzięki, którym w łatwy sposób możecie zarejestrować konto na giełdach BitBay i Binance.

Przedstawiamy wam bardziej szczegółowo to nad czym pracowaliśmy przez ostatnie tygodnie. Chętnie również wysłuchamy wszystkich waszych sugestii dotyczących rozwoju portalu gielda-kryptowaluty.pl

giełda-kryptowaluty.pl
giełda kryptowalut
bitcoin giełda polska
giełda kryptowalut

Dzięki wykorzystaniu nowego szablonu graficznego mogliśmy poukładać odpowiednie informacje w inny – wydaje nam się, że wygodniejszy sposób. 

Dopracowaliśmy również kwestie związane z szybkością ładowania się naszej strony. Wedle danych dostarczanych przez wyszukiwarkę Google strona przyśpieszyła o kilkadziesiąt procent. Nasi stali użytkownicy również zgłaszali nam widoczną poprawę co bardzo nas cieszy.

Dzięki lepszemu układowi grafik oraz przycisków strona zyskała na przejrzystości oraz użyteczności. Podobnie na poszczególnych podstronach inaczej ułożyliśmy grafiki oraz często tworzyliśmy nową strukturę treści oraz rozwijaliśmy treści. W ten sposób większość treści zyskała lepszą czytelność.

Co jeszcze zmieniło się na portalu?

Postanowiliśmy również zamieścić na stronie głównej najważniejsze informacje jakie możecie znaleźć na stronie gielda-kryptowaluty.pl tak abyście wiedzieli czego możecie się spodziewać i oczekiwać po naszym portalu.

Biorąc pod uwagę, całą ewolucję strony przez ostatnie 1,5 roku na pewno możemy powiedzieć, że daleko wykroczyliśmy poza standardowe obszary zainteresowań. Na początku były nimi giełda bitcoin Binance oraz giełda kryptowalut BitBay. Dziś portal dotyka szerokiej tematyki związanej z kryptowalutami oraz technologią blockchain.

screen
screen głównej 2

Pomagamy w pierwszych krokach podczas użytkowania najpopularniejszych w Polsce i na świecie platform do wymiany walut cyfrowych czyli:

GIEŁDA BINANCE

jedna z największych na świecie giełda kryptowalut dająca bardzo duże możliwości inwestycyjne w najróżniejsze projekty kryptowalut i tokenów.

Druga to oczywiście najpopularniejsza polska giełda bitcoin i kryptowalut czyli:

GIEŁDA BITBAY

Możesz łatwo i szybko dołączyć do grona prawie miliona użytkowników z Polski oraz całego świata. Giełda BitBay daje możliwość kupna kryptowalut za waluty tradycyjne oraz interfejs w wielu językach zagranicznych.

Co możesz jeszcze znaleźć na naszej stronie?

Z poziomu strony głównej ułatwiliśmy wam dostęp do kluczowych treści i najciekawszych artykułów. Należą do nich między innymi różnorodne rankingi, ciekawostki, analizy techniczne oraz wiele wiele innych pasjonujących informacji ze świata blockchain i kryptowalut. 
 
W jaki sposób możemy ułożyć w kategorie treści, które znajdują się na naszej stronie (kolejność nie ma znaczenia):
 

Ranking giełd kryptowalut

Giełda bitcoin

Najlepsze kryptowaluty

Najciekawsze kryptowaluty

Największe giełdy bitcoin

Giełda kryptowalut

Aktualności kryptowalutowe

Analizy techniczne

artykuły
nowości
największe platformy
podstrona

Wszystkie te zmiany wpłynęły znacząco na poprawę widoczności całej witryny w wynikach wyszukiwania Google. Mamy coraz więcej nowych użytkowników, którzy coraz dokładniej czytają nasze artykuły. Bardzo nas to cieszy i liczymy na waszą aktywność w kolejnych miesiącach oraz wszelkie sugestie rozwojowe naszej platformy oraz ewentualnych frazy kluczowych, na które waszym zdaniem dobrze by było abyśmy byli bardziej widoczni w organicznych wynikach wyszukiwania.

Obecnie jeśli chodzi o pozycjonowanie strony www.gielda-kryptowaluty.pl największą widoczność notujemy na takie sformułowania:

Giełda kryptowalut

Giełda Bitcoin

Polska giełda kryptowalut

Polska giełda bitcoin

oraz wiele innych jednak te są najbardziej istotne dla całej naszej platformy. A Wy jak trafiliście na stronę gielda-kryptowaluty.pl? Piszcie na naszego maila bo jesteśmy bardzo ciekawi – gielda.kryptowaluty.pl@gmail.com oraz przesyłajcie do nas wszystkie wasze spostrzeżenia i uwagi rozwojowe pod każdym względem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *