Enjin wystrzelił w górę!

Enjin wystrzelił w górę!

enjin logo

Enjin coin idzie mocno w górę!

Dobre wieści docierają do nas z projektu Enjin. Dwa dni temu opublikowana została informacja o zawiązaniu współpracy z jednym studiem developerskim, a mianowicie InFocus Games. Obie firmy poinformowały o współpracy w mediach społecznościowych. 

Od wczoraj kurs Enjin na giełdach kryptowalut dynamicznie idzie w górę i na razie nie wygląda aby miał się zatrzymać. Cena w dwa dni wzrosła o ponad 30%!

Czy tym razem doczekamy się realnego urzeczywistnienia aby token krypto został skutecznie wdrożony w wielu grach na całym świecie? 

W przypadku Enjin Coin projekt zaczyna wyglądać coraz bardziej obiecująco pod tym względem. Obecnie działa już marketplace służący do handlu przedmiotami i grami za Enjin. W projekcie sporo się dzieje więc jeszcze wiele razy może nas pozytywnie zaskoczyć. Tak jak obecnie gdzie w trakcie słabszego okresu na rynku walut cyfrowych, jego cena dynamicznie rośnie!

A Ty jak myślisz warto zainwestować w tym momencie w Enjin?

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi TAK, kliknij w ten przycisk i zarejestruj bezpłatne konto na giełdzie Binance. 

Binance – giełda bitcoin i giełda kryptowalut – bezpłatne konto

 

news- enjin coin
wykres enjin coin
wykres enjin coin
gra
gra pathfinder

O co tyle krzyku z tym Enjin Coin?

Niedawno nieduża grupa developerów stworzyła dwie gry, które umożliwiają transakcje za pomocą tego tokenu. Pathfinders i Clash of the Aces bo o nich mowa to gry 

Pathfinders: Sci-Fi to  Shooter typu MMO.

Początkowym trybem gry Pathfinders jest eksploracja, która pozwoli ci odkrywać alternatywne tryby gry w miarę postępów. Statkiem kosmicznym możesz podróżować do różnych światów i walczyć o łupy wspierane przez ENJ, w tym broń, skórki, postacie i zasoby.
Rzadkość broni, postaci i skórek Pathfinderów sięga od zwykłych i rzadkich po legendarne i egzotyczne.

Natomiast druga gra to również strzelanka typu FPS, która koncentruje się głównie na PvP i e-sporcie, ale także zapewnia aspekty PvE, takie jak misje, historia, planety do eksploracji i wiele innych.

To nie jedyna gra, w której dostępne są płatności poprzez token Enjin Coin. Dodatkowo możliwe jest również zarabianiu tej kryptowaluty w grach, a następnie kupowanie różnorodnych przedmiotów, które mogą wykorzystać w innych grach.

Ciekawy rozwój tego projektu spowodował nagłe duże zainteresowanie. Tym samym wzrost obrotów na giełdach kryptowalut wzrósł. Cena podobnie. Do jakich poziomów dojdzie wartość tego tokenu? Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie.

Zainteresował Cię ten projekt?

Załóż bezpłatne konto – giełda kryptowalut | giełda bitcoin – Binance

Oceń jak przydatny był ten artykuł?

Kliknij w gwiazdkę żeby głosować!

Średnia ocena 0 / 5. Licznik głosów 0

Oceń artykuł jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *