W ostatnim czasie, dzienna aktywność na Chainlink zanotowała imponujący wzrost o 436%

W ostatnim czasie, dzienna aktywność na Chainlink zanotowała imponujący wzrost o 436%

kupno-chainlink

Wartość tokenu LINK wzrosła o 95% w skali miesiąca, według najnowszych danych.

Chainlink zyskał na popularności wśród instytucji, co przełożyło się na 200% wzrost wartości Grayscale Chainlink Trust (GLNK).

LINK, cyfrowa waluta Chainlink, odnotowała około 95% wzrost w ostatnim miesiącu, stając się jednym z najbardziej dynamicznych altcoinów. Kluczowe wskaźniki on-chain wspierają ten wzrostowy trend.

Według analizy Intotheblock dotyczącej zysków inwestorów, większość właścicieli LINK cieszy się obecnie zyskami, co stanowi zmianę w porównaniu z długotrwałymi stratami ponoszonymi przez ponad 70% inwestorów w ciągu ostatniego roku.

Aktualnie, 56% właścicieli LINK znajduje się na plusie, co jest porównywalne z innymi wiodącymi tokenami.

Wskaźniki Chainlink na łańcuchu wskazują na optymizm

Ostatnie badania Intotheblock ujawniły obiecujące tendencje w sieci Chainlink, zwłaszcza w zakresie transakcji dziennych, które wzrosły o 436% od miesięcznych minimów.

Ten wzrost ma swoje odzwierciedlenie w ogólnym wolumenie transakcji, z ostatnim tygodniowym wolumenem osiągającym 515 milionów dolarów – poziom niewidziany od lipca 2022.

Co więcej, obserwuje się zwiększoną aktywność ‘wielorybów’ w sieci Chainlink (LINK), z kluczowymi inwestorami gromadzącymi znaczące ilości tokenu w ciągu ostatnich 30 dni.

Wzrost popularności Oracle Chainlink

Szereg pozytywnych wydarzeń w ekosystemie Chainlink miał istotny wpływ na wyniki tokenu LINK.

Niedawno Vodafone, duża firma telekomunikacyjna, ogłosiła partnerstwo z japońską firmą Sumitomo Corporation. Współpraca ta wykorzystuje oracles Chainlink do obsługi transakcji i aplikacji, w tym tych związanych ze stacjami ładowania pojazdów elektrycznych i płatnymi drogami.

Projekt Pairpoint ma na celu stworzenie systemu umożliwiającego interakcje i autonomiczne transakcje między pojazdami a urządzeniami w ramach rozwijającego się świata Internetu rzeczy (IoT).

Ten pozytywny trend odzwierciedla się w rosnącym zainteresowaniu rozwiązaniem Oracle Chainlink.

Dodatkowo, Grayscale Chainlink Trust (GLNK) odnotował znaczący wzrost, osiągając 200% premię nad ceną rynkową LINK, co podkreśla rosnące zainteresowanie instytucjonalne tym aktywem. 

 

Dodaj komentarz