CoinDeal – polska giełda kryptowalut – sponsorem drużyny Wolverhampton

CoinDeal – polska giełda kryptowalut – sponsorem drużyny Wolverhampton

CoinDeal - polska giełda kryptowalut

Coindeal – giełda bitcoin

Jedna z polskich giełd kryptowalut – CoinDeal – ogłosiła o zawarciu umowy sponsoringowej drużyny angielskiej Premier League Wolverhampton Wanderers. Umowa zawarta została na najbliższy sezon a logo giełdy walut elektronicznych CoinDeal znajdzie się na rękawkach koszulek “Wilków”. Wedle naszej wiedzy jest to jedna z pierwszych umów sponsorskich drużyn sportowych zawartych z giełdą kryptowalutową. Polacy poszli w kierunku promowania portalu w Wielkiej Brytanii.  Logotypy będą widoczne również na tablicach LED na stadionie oraz innych sprzętach. Jest to na pewno dobra i ciekawa forma marketingu.

Giełda kryptowalut CoinDeal można nazwać polską ponieważ założyło ją, w marcu 2018 roku, 3 Polaków. Jednak siedzibę ma na Cyprze. Właściciele liczą, że uda im się skutecznie dotrzeć do kibiców piłki nożnej i w tej sposób rozszerzać zasięg działania swojej giełdy kryptowalut.

Ta giełda Bitcoin wydaje się mieć przed sobą ciekawą przyszłość. W dużym tempie umożliwa kolejnych kryptowalut. Zatem nie jest to już typowa klasyczna giełda walut cyfrowych gdzie możliwe jest tylko kupno Bitcoina. Obecnie można na niej kupić około kilkunastu kryptowalut

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *