Giełda kryptowalut Coinbase zostanie przejęta przez Facebooka?

Giełda kryptowalut Coinbase zostanie przejęta przez Facebooka?

Coinbase - giełda kryptowalutowa

Giełda kryptowalut Coinbase przejęta przez Facebooka?

Od kilku tygodni pojawiają się różne informacje medialne oraz spekulacje na temat możliwości przejęcia jednej z największych giełd kryptowalut – Coinbase przez społecznościowego monopolistę Facebooka.

O ile ostatnio Facebook nie był przychylnie nastawiony do walut elektronicznych, o tyle w ostatnich dniach coś chyba drgnęło. Facebook początkowo mówił o stworzeniu i wprowadzeniu do obiegu swojej własnej waluty cyfrowej. Następnie wyłączył wszelkie reklamy związane z kryptowalutami. Obecnie jednak częściowo je przywraca. W tym momencie pojawiła się duża ilość spekulacji na temat przejęcia giełdy kryptowalut Coinbase.

Giełda kryptowalut Coinbase

Zainteresowanie walutami cyfrowymi na całym świecie rośnie. Biorąc pod uwagę, że giełdy walut cyfrowych w momencie spadków cen chcą uzupełniać przychody i nadal się rozwijać, kooperacja ze społecznościowym gigantem może im dać wiele korzyści. Facebook posiada około 2 mld użytkowników. Gdyby wprowadził do płatności swoją lub jakąkolwiek inną istniejącą już walutę elektroniczną wówczas skutecznie dowiedziałby się o tym cały świat. Zapewne przełożyłoby się to na wzrost cen poszczególnych kryptowalut jak i całego rynku. Niewątpliwie zyskała by też giełda kryptowalut Coinbase, która pewnie miałaby spory udział w tym projekcie. Na co ostatecznie zdecyduje się ten portal? Może stworzy własną giełdę Bitcoin? Kupno lub płatności nim poprzez portal mogłoby być ciekawą innowacją. Warto zwrócić uwagę, że Coinbase to nie tylko jedna z największych ale również jedna z najlepszych giełd kryptowalut na świecie.

Coinbase - giełda kryptowalutowa

Chcesz wypromować swoją firmę w Internecie? Jednym z bardziej skutecznych sposobów jest stworzenie i optymalizacja wizytówki Google Moja Firma. Powierz to najlepszym specjalistom od marketingu internetowego w Poznaniu – Evolve. To kreatywny i skuteczny e-marketing dla firm. Dziękujemy za skuteczne pozycjonowanie organiczne strony www.gielda-kryptowaluty.pl

Giełda Bitcoin – Coinbase

W zakresie wdrożeń i serwisu programu dla firm Comarch Optima w Poznaniu możemy polecić bardzo profesjonalnego i skutecznego Partnera Comarch – firmę Graphcom Sp. z o.o. Posiadają oni na swoim koncie nie tylko setki skutecznych wdrożeń i zadowolonych klientów ale również dziesiątki certyfikatów potwierdzających kompetencje jak Partner Comarch. Poznań – w tym mieście mają swoje biuro oraz spora część klientów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *