Aktualności dotyczące airdropu dla posiadaczy XRP. Co powinieneś wiedzieć?

Aktualności dotyczące airdropu dla posiadaczy XRP. Co powinieneś wiedzieć?

Kupno Ripple

Klienci GMO Coin z Japonii, którzy spełniają warunki, otrzymają ekwiwalent w jenach 0,1511 tokenów Songbird (SGB) za każde posiadane XRP.

Giełda kryptowalut GMO Coin, działająca pod skrzydłami korporacji IT GMO Internet Group, deklaruje, że przekroczy tokeny SGB wybranym inwestorom XRP do końca bieżącego miesiąca.

W następnych akapitach przedstawimy dokładne wartości dystrybuowane każdemu inwestorowi oraz inne niezbędne informacje dotyczące tego przedsięwzięcia.

Więcej informacji o przekazach

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami, każdy kwalifikujący się inwestor XRP otrzyma wartość w jenach 0,1511 tokenów Songbird (SGB) za każdy 1 XRP, którego był właścicielem na dzień 12 grudnia 2020 (dzień, w którym amerykańska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd wniosła pozew przeciwko Ripple, zarzucając mu naruszenie praw do papierów wartościowych).

GMO Coin już wcześniej informowało, że ci, którzy chcą skorzystać z tej oferty, powinni dostarczyć zrzut ekranu ze swoim saldem. „Klienci korzystający z usług pożyczania aktywów kryptowalutowych także są uprawnieni”, giełda dodała.

Japońscy posiadacze XRP czekali na taką dystrybucję od lat, ale procedura była znacząco opóźniona przez miejscowe regulacje prawne. Klienci GMO, którzy inwestowali w natywny token Ripple, powinni byli otrzymać zarówno airdropy Flare (FLR) jak i SGB. Dystrybucje FLR były realizowane po prawie dwuletnim czekaniu, natomiast SGB powinien trafić do uprawnionych klientów najpóźniej 29 września 2023 roku.

Czy XRP stoi przed wzrostem wartości?

Jeśli chodzi o właścicieli XRP, warto zwrócić uwagę na ostatnie fluktuacje cenowe i możliwość nowego wzrostu.

Jego wartość skoczyła o ponad 70%, kiedy Ripple uzyskał możliwe zwycięstwo sądowe nad amerykańską Komisją Papierów Wartościowych i Giełd w połowie lipca, ale następnie spadła do około $0,50 w następnych miesiącach, kiedy regulator złożył apelację. Niektórzy eksperci, tak jak osoba o pseudonimie KALEO na Twitterze, uważają, że odwołanie zostanie odrzucone przez odpowiednie organy, co przyniesie wzrost ceny XRP.

Pewien analityk przewidział, że wartość aktywów może wzrosnąć do „$2,8, a może nawet $5,5, a być może nawet do $6-7”. Później zmodyfikowali swoje przewidywania na bardziej zachowawcze, pokazujące, że XRP będzie wyceniany na $1,40, jeśli przekroczy pewne kluczowe wartości.

 

Dodaj komentarz