Zmiany na Binance odnośnie handlu XRP dla inwestorów

Zmiany na Binance odnośnie handlu XRP dla inwestorów

Inwestorzy XRP korzystający z Binance będą mogli wykorzystać nową propozycję od 11 marca.

Do końca tego tygodnia Binance planuje wprowadzić możliwość handlu opcjami na parze XRP/USDT, co ma na celu usprawnienie procesu transakcyjnego dzięki bardziej atrakcyjnym cenom.
Firma dokonała również korekt w swojej ofercie, tymczasowo zawieszając operacje na Solanie i eliminując kilka altcoinów z oferty, a także włączając nowe aktywa do swojego programu Binance Loans.

Dominująca giełda kryptowalutowa kontynuuje implementowanie aktualizacji na swojej platformie, aby ulepszyć doświadczenia inwestycyjne swoich klientów.

Zgodnie z ostatnimi informacjami, Binance zamierza uruchomić opcje XRP/USDT na swoim OTC Trading Desk 11 marca w ramach opcji Binance Options RFQ.

RFQ, czyli „Request for Quote”, pozwala użytkownikom składać zamówienia na indywidualne wyceny opcji. “Dzięki temu użytkownicy mają dostęp do płynności opcji na poziomie instytucjonalnym i mogą realizować duże transakcje OTC po bardziej korzystnych cenach i bez dodatkowych opłat” – wyjaśnia Binance.

Po ogłoszeniu tych zmian, cena XRP nie wykazała większych wahań, utrzymując się na podobnym poziomie, co 7 marca. Jej wartość wynosi obecnie około 0,63 USD (według CoinGecko), co stanowi wzrost o 6% w ciągu tygodnia.

Na początku tego tygodnia Binance tymczasowo wstrzymało operacje na Solanie (SOL) z powodu znacznego wzrostu liczby transakcji w tej sieci. Oczekuje się wznowienia tych operacji 9 marca.

Ponadto, giełda ogłosiła usunięcie z oferty kryptowaluty Monero (XMR) oraz trzech innych altcoinów: Aragon (ANT), Multichain (MULTI) i Vai (VAI).

Natomiast Filecoin (FIL), NEAR Protocol (NEAR), Stellar (XLM), EOS (EOS), Injective (INJ) oraz Alien Worlds (TLM) zostały dodane jako nowe aktywa w programie Binance Loans.