Gdzie można płacić kryptowalutami?

Gdzie można płacić kryptowalutami?

Materiał zewnętrzny sponsorowany

Popularność oraz zainteresowanie tematami związanymi z krypto nieustannie wzrastają i sam pewnie zauważyłeś po sobie, że więcej masz do czynienia – nawet mimowolnie – z tematyką krypto. Stało się tak przede wszystkim w 2021 roku, kiedy kryptowaluty wystrzeliły bardzo wysoko pod kątem swojej wartości i wpłynęło to jednocześnie na bardzo istotny wzrost w zakresie ich popularności.

Mimo faktu, że po tym okresie krypto znacząco straciły na wartości i dopiero ją odbudowują, świadomość o istnieniu takich środków płatniczych został na stałe zakodowany w głowach ogromnej rzeszy ludzi. W efekcie stało się tak, że obecnie możesz płacić w zdecydowanie większej ilości miejsc za pomocą tych środków płatniczych – zwłaszcza w sferach skupiających swoje usługi wokół bardziej globalnych, zamiast zlokalizowanych w jednym miejscu klientów.

Zakupy z kryptowalutami

W Polsce trochę to wszystko raczkuje, ale też nabiera rozpędu coraz bardziej. Za to globalnie znajdziesz więcej miejscówek, gdzie spotkasz krypto. Obejmuje to najbardziej popularnego Bitcoina, ale też pozostałe środki płatnicze, wśród których najczęściej powtarzają się Etehreum, Tether czy Litecoin.

U nas i tak opłacisz sporo usług, ale też kupisz produkty w niektórych sklepach. Co najlepsze, znajdziesz je w wielu miastach rozstrzelonych na terenie całego naszego kraju. Zrobisz to między innymi w Xiaomi Outlet w Warszawie, drukarni Techprint położonej w Radomiu czy przykładowo w restauracji 4 strony świata, która ulokowana jest w Gdańsku.

Serwisy online z kryptowalutami

Większą popularność związaną z kryptowalutami spotkasz raczej w internecie, gdzie łatwiej zyskasz dostęp do serwisów umożliwiających płacenie za pomocą tych środków lub przynajmniej umożliwiają ich przechowywanie. Główny przykład to kasyna online, ale o nich więcej napiszemy poniżej. Sprawdź tutaj tylko, które polskie kasyno przyjmuje kryptowaluty?

Za pomocą kryptowalut będziesz mógł przechowywać środki finansowe za pomocą bardzo popularnych środków płatniczych online, jak na przykład PayPal. Spotkasz pełno sklepów internetowych, w których zyskasz możliwość płacenia przy pomocy tego środka płatniczego – głównie związane są one z technologią oraz informatyką.

Kasyna internetowe z kryptowalutami

Nie możemy też pominąć tej kwestii z uwagi na fakt, iż zabawa z kryptowalutami jest naprawde popularnym spsoobem na spędzanie wolnego czasu na całym świecie. Nie tylko polscy gracze lubią w ten sposób decydować się na wydawanie pieniędzy, gdyż płatność za cenione kasyna posiadające Jackpot, jak i na całym świecie zrealizujemy właśnie kryptowalutach. Takie serwisy powinny tylko być licencjonowane, dlatego sprawdź kilkukrotnie, że trafisz do bezpiecznego miejsca w sieci.

Nie wszystkie serwisy o takim charakterze działalności zapewnią ci zadowalający poziom usług, ale gdy już trafisz do renomowanej platformy, z pewnością dobrze spędzisz czas na grze z kryptowalutami. Będziesz mógł w tym zakresie też liczyć na dziesiątki różnych altcoinów do wykorzystania – oprócz samego Bitcoina. Nie zabraknie ci zatem możliwości, zwłaszcza że nawet serwisy online oferują specjalne bonusy dla graczy z takimi środkami płatniczymi oraz udostępniają większość gier.

Podsumowanie

Kryptowaluta jest obecnie po prostu silna. To sprawia, że jej popularność jest bardzo duża w świecie, ale też pomiędzy granicami naszego kraju. Z czasem będzie tego jeszcze więcej, a ty – będziesz mógł płacić w większej ilości miejsc.

Materiał zewnętrzny sponsorowany – właściciel portalu gielda-kryptowaluty.pl nie odpowiada za treści w nim zawarte, ich poprawność merytoryczną czy prawną. Nie odpowiadam również za linki wychodzące z artykułu. Pamiętajcie, że gry i zakłady online na pieniądze na różnych platformach są w Polsce zabronione. Nie zachęcamy do korzystania z tego typu gier w internecie oraz klikania w niesprawdzone odnośniki. Niebezpieczne może być również podawanie danych osobowych oraz wpłacanie pieniędzy na platformy online.