Gry wideo, które podbiją świat w 2024 roku

Gry wideo, które podbiją świat w 2024 roku

games-play

Materiał zewnętrzny sponsorowany

Gry wideo podbiły świat w dzisiejszych czasach i stały się bardzo znane. Trudno jest znaleźć młodą osobę, która nigdy nie grała w grę na komputerze, Playstation, telefonie komórkowym lub innym urządzeniu. Istnieje tak wiele gier wideo, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie, ponieważ istnieje wiele gatunków i poziomów trudności. Warto również zauważyć, że w tej dziedzinie jest wielu fanów, a co więcej, nawet osoby, które nie są zbyt zainteresowane, mogą śledzić wiadomości i dowiedzieć się, co nowego w świecie gier wideo.

Możesz przeczytać więcej o nowościach w branży gier wideo, które będą dostępne w 2024 roku.

Najlepsze nowe gry, które pobiją rekordy popularności w 2024

GTA VI

Pierwsza część tej gry została wydana w 1997 roku i z każdą kolejną serią GTA stawała się coraz bardziej popularna. Teraz każda osoba, która lubi gry wideo, zna tę grę. Dlatego też szósta odsłona GTA ucieszyła wszystkich fanów, którzy czekali na sequel, w którym będą mogli zagrać w nowych lokacjach z lepszą grafiką.

Star Wars: Outlaws

Gra przygodowa osadzona w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Gra ma otwarty świat i pozwala graczom podróżować w przestrzeni kosmicznej. Gra będzie dostępna zarówno na PC, jak i Playstation 5.

Frostpunk 2

Frostpunk 2 to polska gra strategiczna będąca kontynuacją pierwszej części. Akcja drugiej gry rozgrywa się trzydzieści lat po pierwszej. Gra będzie dostępna wyłącznie na PC.

Prince of Persia: The Lost Crown

Jest to nietypowa gra logiczno-przygodowa, której głównym atrybutem są specjalne zdolności głównego bohatera. Dostępna na PC oraz playstation 4 i 5, xone, xsx, switch.

Forever Skies

Również polska gra, w której głównym celem jest przetrwanie w śmiertelnie niebezpiecznym środowisku. Gra będzie dostępna na komputerach, playstation 5 i xsx.

Gothic Remake

W 2024 roku otrzymamy remake kultowej gry RPG, która została opracowana i wydana przez THQ Nordic w 2001 roku. Ogólnie rzecz biorąc, remake nie różni się zbytnio od starej wersji, jedyne różnice to nowa mechanika i ulepszona grafika. Gra będzie dostępna na PC, a także na playstation 5 i xsx.

Ponadto można również wspomnieć o grach online na pieniądze, ponieważ jest to również dość popularna forma i sposób spędzania czasu. Użytkownicy mogą nawet grać w swoje ulubione gry na portalach z depozytem 1 zł. Kasyno również oferuje wiele różnych gier, ale oprócz tego gracz może otrzymać prawdziwą nagrodę pieniężną za wygraną, która może być różna, nawet 500 bonus w złotówkach.

The First Descendant

Strzelanka, w którą można grać w pojedynkę lub w kooperacji, ale, jak zauważyli twórcy, wszystkie zalety gry otwierają się w trybie kooperacji. Gra będzie dostępna na PC, playstation 4 i 5, xone, xsx, switch.

Apocalypse Cow

Gra 2D, w której wcielamy się w dziewczynę potrafiącą na chwilę zatrzymać czas. Dzięki tej umiejętności dziewczyna może unikać pułapek, aby wygrać bitwę. Gra będzie dostępna tylko na komputerach i telefonach.

Life Beyond

Gra sci-fi stworzona przez Darewise Entertainment z otwartym światem z ciekawym twistem, ponieważ Twoim zadaniem jest podążanie za historią i wprowadzanie zmian. Gra będzie dostępna tylko na komputerach.

Faeland

W tej fantastycznej grze 2D wcielamy się w rolę łucznika, którego zadaniem jest uratowanie królestwa przed zniszczeniem. Gra będzie dostępna wyłącznie na komputerach PC.

The Wolf Among Us 2

Kontynuacja pierwszej części The Wolf Among Us, w której będziesz mógł odkryć losy ukrytych fantastycznych postaci. Gra będzie dostępna na komputerach, playstation 4 i 5, xone, xsx.

The Eldritch Zookeeper

Gra symulacyjna, w której wcielamy się w zookeepera, ale to zoo nie jest zwyczajne, bo zamiast zwierząt będziemy musieli mieć na oku potwory. Potwory również nie są zwyczajne, ponieważ zostały zaczerpnięte z dzieł Howarda Phillipsa Lovecrafta. Gra będzie dostępna wyłącznie na komputerach.

Inne ciekawe gry, które będą popularne w 2024 roku

Hazelnut Bastille

Dwuwymiarowa gra przygodowa z pikselową grafiką, która dodaje grze jeszcze więcej klimatu. Gra została stworzona przez zespół Aloft Studio, który postarał się nie tylko o grafikę, ale również o dźwięk. Gra będzie dostępna zarówno na komputery, jak i Switch.

Harold Halibut

Gra sci-fi i przygodowa z ręcznie rysowaną grafiką, która wyróżnia tę grę na tle innych. Bohaterem jest Harold Halibut, który jest zwykłym sprzątaczem na pokładzie statku kosmicznego. Gra została stworzona przez niemieckie studio Slow Bros. Gra będzie dostępna zarówno na PC jak i na playstation 4, xone.

Tavern Keeper

Ekonomiczna gra strategiczna, której głównym celem jest zarządzanie hotelem znajdującym się w krainie fantasy. Twórcami gry są Game Dev Tycoon. Gra będzie dostępna tylko na PC.

Lost Soul Aside

Gra fabularna z elementami science fiction i fantasy. Głównym bohaterem gry jest rycerz, którego zadaniem jest walka z potworami, które przedostały się do jego świata. Gra będzie dostępna na PC oraz konsole Playstation 4 i 5.

Avowed

Avowed to fabularna gra akcji, która została stworzona i opracowana przez Obsidian Entertainment. Akcja gry rozgrywa się w świecie fantasy, a zadaniem gracza jest zbadanie nieznanej plagi. Gra będzie dostępna zarówno na komputerach jak i konsolach xsx.

Final Fantasy VII Rebirth

Final Fantasy VII Rebirth to druga część trylogii Final Fantasy 7 i jest remakiem wcześniej wydanych gier. Nie ma również żadnych szczególnych zmian w fabule ani samej grze, jedyną różnicą jest ulepszona rozgrywka. Gra będzie dostępna tylko na Playstation 5.

 

Dodaj komentarz