Bitcoin (BTC) przyjęty jako metoda płatności przez ten bułgarski zespół piłkarski

Bitcoin (BTC) przyjęty jako metoda płatności przez ten bułgarski zespół piłkarski

Botev Płowdiw przyjmuje Bitcoina. Najstarszy klub piłkarski w Bułgarii, Botev Płowdiw, wprowadził Bitcoina jako opcję płatności w sklepach dla fanów i przy zakupach na stadionie, z planami włączenia wkrótce zakupu biletów. Aby promować jego adopcję, transakcje BTC w listopadzie są objęte 10% zniżką.
Pozycja Boteva w Bułgarii. Botev, mający siedzibę w Płowdiw – jednym z najstarszych miast Europy, może pochwalić się obszerną bazą kibiców i niedawno odnowił swój stadion. Oferta Bitcoina poprzedza ważny mecz przeciwko Lokomotiwowi Płowdiw.
Światowy trend piłki nożnej i Bitcoina. Chociaż Botev jest pierwszym w Bułgarii, kluby na całym świecie takie jak Oxford City, Tigres, São Paulo i RCD Espanyol przyjęły Bitcoina. Ponadto, gwiazdy futbolu takie jak Neymar i Ronaldinho zagłębiły się w przestrzeń krypto poprzez NFT i osobiste tokeny. Botev Płowdiw mówi ‘tak’ dla Bitcoina
Najstarszy klub piłkarski w Bułgarii – Botev Płowdiw – wprowadził kilka aktualizacji i ofert, o których jego sympatycy powinni wiedzieć. Po pierwsze, zaktualizował swoją oficjalną stronę internetową, aby pokazać „nowoczesną wizję” zespołu i jego zaangażowanie w pogłębianie postępów technologicznych.

Klub również zrobił furorę, przyjmując Bitcoin (BTC) jako metodę rozliczeniową, umożliwiając ludziom używanie go w sklepach dla fanów oraz przy kupnie jedzenia i picia podczas meczów. Co więcej, Botev Płowdiw planuje dodać go jako środek płatności za bilety w niedalekiej przyszłości, ogłoszenie na Meta (Facebook) czytamy. Przeczytaj także gdzie i jak można kupić Bitcoina BTC.

Następnie klub ujawnił, że osoby, które rozliczą zakupy w BTC w listopadzie, otrzymają 10% zniżki.

Botev jest jednym z zespołów piłkarskich z największą liczbą kibiców w Bułgarii. Znajdujący się w drugim co do wielkości mieście kraju i jednym z najstarszych w Europie – Płowdiw, jego derby przyciągają ponad 15 000 osób. Jego stadion został niedawno odnowiony, podczas gdy oferta BTC nadchodzi na kilka dni przed meczem z największym rywalem – Lokomotiwem Płowdiw.

Dodaj komentarz