Uniswap uruchomił mobilny portfel Ethereum na Androida

Uniswap uruchomił mobilny portfel Ethereum na Androida

uniswap

Portfel Uniswap w wersji beta oferuje automatyczne przełączanie między sieciami głównymi i Tier 2 oraz inne funkcje. Wiodąca zdecentralizowana giełda Uniswap wydała w czwartek mobilny portfel kryptowalut na Androida, kilka miesięcy po zrobieniu tego samego na platformie Apple iOS.

Aplikacja jest obecnie w fazie beta, a firma pozyskała członków społeczności DeFi do pomocy w testowaniu portfela; według kanału Uniswap na Twitterze, około 35 000 użytkowników jest już na liście oczekujących.

Jak tylko wersja beta zostanie uruchomiona, zespół Uniswap Labs udostępni kod open source w ramach audytu Trail of Bits. Trail of Bits to firma zajmująca się cyberbezpieczeństwem, która zapewnia audyty blockchain i luki w inteligentnych kontraktach i innych częściach kodu. Aplikacja na Androida została dziś wydana w wersji beta, a firma planuje udostępnić ją nowym użytkownikom i szerszej wersji do końca roku.

Według zespołu Uniswap, nowo wprowadzony portfel posiada szereg funkcji, które według firmy “umożliwią świetne wymiany”. Post na blogu ogłaszający uruchomienie wersji beta aplikacji obiecuje natychmiastowe swapy, łatwe odkrywanie nowych tokenów i przejrzyste ceny, które podkreślają opłaty, które mogą być mylące dla handlowców.

Kolejną funkcją jest automatyczne przełączanie między sieciami blockchain, takimi jak Ethereum, a sieciami skalującymi poziomu 2, takimi jak Optimism i Arbitrum.

 

Dodaj komentarz