Bitcoin po 40000 dolarów! Ethereum sięga maksimum!

Bitcoin po 40000 dolarów! Ethereum sięga maksimum!

bitcoin maksimum

Niesamowite! Jeszcze kilkanaście dni temu zastanawiałem się czy Bitcoin przebije historyczne maksima na poziomie 20 000 dolarów za jedną sztukę. Chwilę później ten poziom został przełamany, a dziś cena Bitcoina sięga 40000 dolarów za jedną sztukę! Oznacza to, że inwestorzy, którzy kupowali Bitcoina na szczycie hossy z przełomu 2017 i 2018 dziś inwestycję mają na 100% poziomie wzrostu!

Jak myślicie do jakich poziomów sięgnie cena za zakup Bitcoina tym razem?

Jasnym wydaje się, że wzrosty nie będą trwały wiecznie. Obecnie jednak nie zanosi się na zakończenie, a przynajmniej w momencie pisania artykułu nic na to nie wskazuje!

Wielu autorów i analityków przewiduje, że cena dotrze do poziomu 50000 lub nawet 100000 dolarów. Czy tak będzie? Ciężko powiedzieć. Nikt nie zna przyszłości. Ja też nie. Jednak jeśli miałbym typować to wydaje mi się, że szczyt obecnej hossy przypadnie w okolicach wiosny 2021. Do tego czasu mogą nas czekać wzrosty ale nie spodziewam się mocno entuzjastycznych zakupów. Wszak cena Bitcoina jest już dość wysoka.

Ethereum dotarło do swoich historycznych szczytów (ATH) z przełomu 2017 i 2018 roku.

ethereum ath

Ethereum w ostatnich dniach miło zaskakuje wszystkich swoich inwestorów. Mnie również. Nie będę ukrywał, że jest to moja ulubiona kryptowaluta, którą darzę wyjątkową sympatią oraz uważam za jedną z najlepszych kryptowalut. Obecnie cena Ethereum sięgnęła historycznych maksimów, które poprzednio zatrzymały się na cenie 1350 dolarów za jeden ether. Czy uda się przekroczyć tą barierę? W tym momencie kurs wydaje się stabilizować w okolicy 1100-1200 dolarów. Wiemy, że niedawno swoje maksima wyłamał Bitcoin. Jeśli podobnie będzie z Ethereum może nas czekać kolejny ciekawy rajd w górę, którego końca nie jesteśmy w stanie określić. Posługując się analogią do pierwszej kryptowaluty – Bitcoina – Ethereum również osiągnąć cenę o około 100% większej od maksimów. Czy tak się stanie, że Ethereum będzie kosztowało około 2500 dolarów za jedno? Niestety nie posiadam kryształowej kuli ani zdolności przewidywania przyszłości. Intuicja podpowiada mi jednak, że to całkiem możliwe. Czy w ślad za tymi kryptowalutami pójdą także inne altcoiny?

cena ethereum