Kupno NEO

Kupno chińskiej kryptowaluty NEO

Zastanawiasz się gdzie kupić NEO?

NEO to kryptowaluta chińskiego pochodzenia. Głównym założeniem istnienia kryptowaluty NEO jest wprowadzenie inteligentnej ekonomii umożliwiającej łatwą wymianę dóbr i danych. Tak jak inne sieci blockchain jest typowo rozproszona i zdecentralizowana. Czym się wyróżnia ta waluta cyfrowa? W odróżnieniu od innych kryptowalut, NEO pozwala na zawieranie tzw. smart contracts. Można je wykorzystywać do przechowywania zaszyfrowanych i rozproszonych danych o np. handlu akcjami, wierzytelnościami lub innych umów. Chińska kryptowaluta NEO od dłuższego czasu znajduje się w TOP 5 rankingu najlepszych światowych kryptowalut.

Dlaczego warto rozważyć kupno chińskiej kryptowaluty NEO?

Otwarta platforma programistyczna daje szerokie możliwości rozwoju narzędzi i aplikacji współpracujących z NEO. Kolejnym bardzo ważnym wyróżnikiem kryptowaluty jest to, że nie da się jej wydobywać podobnie jak innych szyfrowanych walut elektronicznych. A w dodatku producenci NEO za kupno i przechowywanie na odpowiednich portfelach nagradzają regularnie przyznawaniem innej powiązanej z NEO innej waluty elektronicznej czyli GAS. Innymi słowy kupno NEO i przechowywanie daje nam regularnie dodatkowe jednostki GAS. Kupno kryptowaluty NEO umożliwia giełda kryptowalut – BINANCE.

Rejestracja – giełda kryptowalut i giełda bitcoin – Binance

NEO-kurs
kupno-NEO

Kupno NEO – inne informacje

Jako ciekawostkę możemy zdradzić, że nasze (twórców portalu www.gielda-kryptowaluty.pl) zainteresowanie najpierw wzbudziła chińska kryptowaluta NEO. Jednakże problemy z zakupieniem jej od razu spowodowały wzrost zainteresowania kupnem innych walut elektronicznych. W tym czasie (od listopada 2017) cena NEO urosła prawie około 450% z 35-35 dolarów do prawie 400 dolarów. To zachęciło nas do stworzenia strony gielda-kryptowaluty.pl aby nikt już nie przegapił takiej okazji jak My i żeby szybciej i łatwiej był w stanie kupić wybraną walutę cyfrową. W naszej opinii NEO to obecnie jedna z najciekawszych kryptowalut dostępnych na świecie.

Zarejestruj się – giełda kryptowalut Binance

Gdzie i jak jeszcze można kupić chińską kryptowalutę NEO?

Obecnie kupno chińskiej kryptowaluty NEO możliwe jest na wielu różnych giełdach kryptowalut. Największe obroty w ostatnim czasie notowały poniższe giełdy:

CoinEgg, Binance (najpopularniejsza światowa giełda kryptowalut), BitForex, Bitfinex, OKEx (jedna z największych giełd kryptowalut), LBank, BCEX, Qryptos, Coinsuper, DragonEX, Huobi, Exrates, Upbit, HitBTC (giełda Bitcoin)

Niestety kupno NEO w tym momencie praktycznie nie jest możliwe za tradycyjne waluty a jedynie jest możliwość zakupu za inne kryptowaluty np. BTC czy ETH. Mamy nadzieję, że ten artykuł był dla Ciebie pomocy w kontekście zdobycia informacji jak i gdzie kupić NEO. Warto zauważyć, że NEO od kilku miesięcy pojawia się w pierwszej dziesiątce rankingów najlepszych kryptowalut. Także w najnowszym chińskim rankingu kryptowalut 

Ciekawe czy kiedykolwiek rozwinie się do tego stopnia aby pojawić się jako oficjalna forma płatności np. w sklepach internetowych z elektroniką programami dla firm takimi jak Comarch Optima. To jeden z bardziej znanych programów księgowych na rynku polskim, który wprowadza wiele ciekawostek i innowacji technologicznych. Kto wie może kiedyś wprowadzone zostanie do niego obsługa walut elektronicznych. To jednak wymagało by ich powszechnej akceptacji przez nasze polskie prawo. Z tym będzie już znacznie gorzej.