Kupno Dash

Interesuje Cię kupno Dash?

Dash to jedna z najpopularniejszych i najlepszych kryptowalut na świecie. Kupno Dash dostępne jest na wielu różnych giełdach. Na czym polega fenomen kryptowaluty Dash? Chodzi głównie o zabezpieczenia technologiczne tej kryptowaluty, które sprawiają, że uchodzi za jedną z najbezpieczniejszych walut digitalnych (nazwa pochodzi od połączenia słów digital i cash). Posiada dwustopniową sieć peer-to-peer.

Dodatkowo aby uruchomić “swój” fragment tej sieci blockchain należy przesłać 1000 Dash. Stanowi to swego rodzaju zastaw a z drugiej strony jest również w pełni pod kontrolą właściciela, który ma możliwość dowolnego wykorzystania tego fragmentu. Dash dostępny jest na polskiej giełdzie kryptowalutZonda – i można go kupić za złotówki. Zarejestruj darmowe konto klikając tutaj lub w poniższy przycisk:

Bezpieczne szyfrowane połączenie

gdzie-kupic-dash

 Dlaczego warto rozważyć kupno Dash?

Dash jest 4 krotnie szybszy od Bitcoina. Pierwszy blok wygenerowany został na początku 2014 roku. Maksymalna ilość monet to 18 mln przy czym wydobycie co roku spada o 7%. Pierwszymi nazwami były Xcoin lub Darkcoin. Twórcy Dash ukrywają się pod pseudonimem Datoshi Nakamoto. Ciekawostką jest, że niedawno instytucja finansowa, w której Australijczycy płacą swoje rachunki, czynsze, czy np. mandaty  zaczęła przyjmować płatność w kryptowalucie Dash.

Wcześniej umożliwiała płatności jedynie Bitcoinie. Kolejną interesującą sprawą jest to, że obecnie wedle szacunków Dash używa już około 19 milionów ludzi na całym świecie. To stawia ją w gronie najpopularniejszych i najciekawszych kryptowalut na świecie, którymi na pewno warto się zainteresować.

Bezpieczne szyfrowane połączenie

Rejestracja - polska giełda kryptowalut Zonda

Gdzie jeszcze można kupić Dash?

Kupno Dash

Kupno Dash w maju 2018 roku możliwe było w cenach 280-400 dolarów a kapitalizacja przekraczała 2,3 mld dolarów. Obecna ilość monet Dash w obrocie to ponad 8 mln sztuk.

Kupno kryptowaluty Dash jest dostępne również na wielu innych międzynarodowych giełdach kryptowalut ponieważ uważana jest za jedną najlepszych i najpopularniejszych kryptowalut. Największy obrót tą kryptowalutą notuje giełda ZB.COM i zdecydowanie odstaje od pozostałych.

Dash można kupić na np. HitBTC, Exrates, YoBit, Coinbase, OKEx, Bit-Z, Huobi, Binance (największa giełda bitcoin), LBank, Bitfinex, Bitinka, WEX. Należy jednak pamiętać, że często kupno Dash polega na wymianie za inną kryptowalutę – najczęściej za Bitcoina lub Ethereum. Pomożemy wam również znaleźć odpowiedzi na pytanie gdzie najlepiej kupić inne alternatywne waluty elektroniczne np. gdzie kupić litecoin czy ethereum. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do lektury pozostałych artykułów.

Bezpieczne szyfrowane połączenie

Polska giełda kryptowalut Zonda - bezpłatne konto