Kryptowaluty – aktualne ceny

Kryptowaluty - ich ceny gwałtownie rosną!

Jeszcze kilka kilkanaście dni temu ostrożnie wypowiadałem się na temat panujących tendencji na rynkach kryptowalut oraz ich cen. O ile cena Bitcoina i Ethereum rosła dość dynamicznie w ostatnich dniach, o tyle pozostałe projekty wyglądały przy nich dość ospale. Patrząc na wykresy i ceny jakie mają obecnie najlepsze kryptowaluty 2020 i 2021 można śmiało dojść do wniosku, że rozpoczęła się hossa. Przegląd cen kryptowalut zaczynamy oczywiście od wykresu i ceny Bitcoina. Obecna jego cena dociera już praktycznie do kwoty 20000 dolarów. Obecnie kupno Bitcoin możliwe jest za około 19200 dolarów USD za sztukę!

aktualna cena bitcoina

Inne kryptowaluty i ich aktualne ceny!

O Ethereum pisaliśmy niedawno w artykule. W tym momencie cena tej jednej z najbardziej znanych kryptowalut przekroczyła 600 dolarów za sztukę i na razie nie wygląda, żeby ten wzrost ceny miał się zatrzymać. Poniżej możecie zobaczyć wykres ceny wyrażonej w złotówkach i dolarach za kupno Ethereum:

aktualna cena kryptowalut

Miłą niespodziankę swoim posiadaczom i inwestorom sprawia Ripple. W ostatnich dniach cena wręcz eksplodowała o ponad 100%. Obecnie 1 Ripple (XRP) wyceniane jest na około 0,67 dolara co oznacza wartość mniej więcej 2,5 złotego. Na wykresie można zobaczyć jakie nastąpiło szaleństwo zakupowe z tym związane:

aktualna cena ripple

Bardzo miłą niespodziankę sprawia też w ostatnich dniach Litecoin (LTC). Jego cena stabilnie ale też dynamicznie zaczęła piąć się do góry. Kupno Litecoin możliwe jest w tym momencie po około 90 dolarów (czyli około 340 zł) Podobnie sytuacja wygląda z Cardano, które w tym momencie warte jest na rynku około 0,16 dolara czyli mniej więcej jakieś 65 groszy za 1 sztukę.

Kolejne kryptowaluty i ich ceny.

Pośród innych kryptowalut, które są w obszarze mojego zainteresowania od dłuższego czasu, ceny również idą do góry jednak może nie tak bardzo dynamicznie. NEO kosztuje dziś około 20 dolarów (75 zł) za sztukę. Lisk kosztuje na ten moment około 1,5 dolara, natomiast Binance Coin około 33,3 dolara czyli mniej więcej 125 zł. Zachęcamy do śledzenia na bieżąco sytuacji na rynkach krytpowalut oraz ich cen. Pamiętajcie także, że wzrosty, które obserwujemy mogą się szybko i gwałtownie zakończyć. Inwestowanie w kryptowaluty jest skrajnie ryzykowne dlatego bądźcie szczególnie ostrożni!

wykresy i ceny binance coin