Giełda bitFlyer

Giełda kryptowalut bitFlyer

Podstawowe informacje o firmie

Giełda kryptowalut bitFlyer EUROPE S.A. to jedna z najwiękjszych giełd kryptowalut na świecie. Jest spółką całkowicie zależną od BitFlyer Inc., wiodącej giełdy kryptowalut i rozwiązań blockchain z siedzibą w Japonii. Europejskie biuro znajduje się w Luksemburgu i prowadzi platformę wymiany dla klientów europejskich, którzy kupują i sprzedają wirtualne waluty.
bitFlyer otworzył swoją działalność w USA w listopadzie 2017 roku, kilka miesięcy później – w styczniu 2018 – w Europie.

Od 2014 roku giełda kryptowalut bitFlyer to jedna z najbezpieczniejszych platform, której zaufały miliony na całym świecie, oraz jedyna, która dostała licencję na prowadzenie działalności w tym samym czasie w Japonii, Europie oraz USA. Ponadto została uznana za jedną z 10 giełd, które nie fałszują swoich wskaźników obrotów.

W ciągu ostatnich dwóch lat giełda kryptowalut bitFlyer Europe aktywowała swoją platformę kupna i sprzedaży, dodała pięć nowych altcoinów do swojego portfolio i uruchomiła aplikację bitFlyer App na systemy IOS i Android. Ponadto udostępnił usługę Instant Buy, dzięki której można natychmiastowo kupić kryptowaluty przy użyciu karty kredytowej lub innych metod szybkiego przelewu. Giełda ta zajęła bardzo wysokie miejsce w niezależnym rankingu najlepszych giełd kryptowalut. Jako że firma otwiera się na polski rynek, już niebawem będzie można korzystać z platformy Przelewy24, aby móc wykonywać szybkie transakcje.

giełda kryptowalut bitflyer

Jak kupować bitcoiny przez giełdę bitFlyer?

Interesuje cię kupno kryptowalut? Kup bitcoiny przez platformę bitFlyer, gdzie wszystko jest szybkie, proste i transparentne.

Giełda kryptowalut bitFlyer – jak zacząć?

Kupowanie i sprzedawanie krytpowalut w bitFlyerze nie było jeszcze nigdy tak proste:

  • zarejestruj się, używając adresu email lub zaloguj się, jeśli już posiadasz konto
  • przelej środki na swoje konto w bitFlyer lub skorzystaj z funkcji Instant Buy – natychmiastowych przelewów
  • zacznij kupować i sprzedawać szybko i bezpiecznie

Oprócz standardowej funkcji jaką pełni giełda Bitcoin – czyli głównie zakup i wymianę bitcoinów (BTC), bitFlyer oferuje równiez inne altcoiny, takie jak:

  • Ethereum (ETH)
  • Bitcoin Cash (BCH)
  • Ethereum Classic (ETC)
  • Litecoin (LTC)
  • Lisk (LSK)
  • Monacoin (MONA)
giełda kryptowalut
giełda kryptowalut
giełda bitcoin

Kupuj bitcoiny swoją ulubioną metodą płatności

Aby ułatwić klientom kupowanie i sprzedawanie kryptowalut, bitFlyer oferuje kilka różnych rodziajów płatności:
• tradycyjny przelew bankowy
• karta debetowa lub kredytowa
• Sofort
• iDeal
• Giropay
• Przelewy24 – już niedługo!

Kupuj krypto przez aplikację mobilną

Teraz dostępne jest kupno kryptowaluty bezpośrednio, używając bitFlyer App, która została stworzona z myślą o tych użytkownikach, którzy wolą nawigację ze smartfona. Obecni użytkownicy bitFlyer mogą zalogować się do aplikacji przy użyciu danych swojego konta, natomiast osoby rozpoczynające przygodę z wymianą kryptowalut mogą zarejestrować się, podając adres e-mail i wprowadzając odpowiednie informacje do procedur KYC w celu złożenia depozytu i rozpoczęcia wymiany. Aplikacja dostępna jest na obydwa systemy: IOS i Android.

Handluj krytpowalutami z bitFlyer Lightining

Dla bardziej zaawansowanych użytkowników bitFlyer posiada swoją własną platformę tradingową kryptowalutami – Lightining. Jest to wiodący w branży profesjonalny interfejs handlowy, który pozwala przeprowadzać bardziej zaawansowane typy zleceń, a nawet korzystać ze wskaźników analizy technicznej i nakładek. Wypróbuj platformę Lightining bitFlyer opracowaną przez byłych handlowców Goldman-Sachs. Załóż wygodne słuchawki, włącz dobrą muzykę i zacznij handlować przy swoich ulubionych kawałkach. 

Dlaczego właśnie giełda kryptowalut bitFlyer?

Dlaczego warto korzystać z platformy bitFlyera? Bo to bezpieczna i prosta giełda wymiany kryptowalut. Została stworzona zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych traderów. bitFlyer to licencjonowana i uregulowana instytucja finansowa, która operuje w USA, Japonii i Europie. Giełda kryptowalut bitFlyer używa dwustopniowej weryfikacji. Korzysta z zaawansowanych narzędzi do sprawdzania wszystkich transakcji. Podczas korzystania z opcji Kup / Sprzedaj kupowane kryptowaluty są przechowywane w dedykowanym bezpiecznym portfelu. Automatycznie dostarczamy portfele online w momencie, gdy użytkownik otwiera konto. Zobacz również możliwości jakie posiada polska giełda kryptowalut BitBay. Być może to ona bardziej przypadnie Ci do gustu niż bitFlyer.

Oceń jak przydatny był ten artykuł?

Kliknij w gwiazdkę żeby głosować!

Średnia ocena 5 / 5. Licznik głosów 1

Oceń artykuł jako pierwszy!