Giełda bitFlyer

Giełda kryptowalut bitFlyer

Podstawowe informacje o firmie

Giełda kryptowalut bitFlyer EUROPE S.A. to jedna z najwiękjszych giełd kryptowalut na świecie. Jest spółką całkowicie zależną od BitFlyer Inc., wiodącej giełdy kryptowalut i rozwiązań blockchain z siedzibą w Japonii. Europejskie biuro znajduje się w Luksemburgu i prowadzi platformę wymiany dla klientów europejskich, którzy kupują i sprzedają wirtualne waluty.
bitFlyer otworzył swoją działalność w USA w listopadzie 2017 roku, kilka miesięcy później – w styczniu 2018 – w Europie.

Od 2014 roku giełda kryptowalut bitFlyer to jedna z najbezpieczniejszych platform, której zaufały miliony na całym świecie, oraz jedyna, która dostała licencję na prowadzenie działalności w tym samym czasie w Japonii, Europie oraz USA. Ponadto została uznana za jedną z 10 giełd, które nie fałszują swoich wskaźników obrotów.

W ciągu ostatnich dwóch lat giełda kryptowalut bitFlyer Europe aktywowała swoją platformę kupna i sprzedaży, dodała pięć nowych altcoinów do swojego portfolio i uruchomiła aplikację bitFlyer App na systemy IOS i Android. Ponadto udostępnił usługę Instant Buy, dzięki której można natychmiastowo kupić kryptowaluty przy użyciu karty kredytowej lub innych metod szybkiego przelewu. Giełda ta zajęła bardzo wysokie miejsce w niezależnym rankingu najlepszych giełd kryptowalut. Jako że firma otwiera się na polski rynek, już niebawem będzie można korzystać z platformy Przelewy24, aby móc wykonywać szybkie transakcje.

giełda kryptowalut bitflyer

Jak kupować bitcoiny przez giełdę bitFlyer?

Interesuje cię kupno kryptowalut? Kup bitcoiny przez platformę bitFlyer, gdzie wszystko jest szybkie, proste i transparentne.

Giełda kryptowalut bitFlyer – jak zacząć?

Kupowanie i sprzedawanie krytpowalut w bitFlyerze nie było jeszcze nigdy tak proste:

  • zarejestruj się, używając adresu email lub zaloguj się, jeśli już posiadasz konto
  • przelej środki na swoje konto w bitFlyer lub skorzystaj z funkcji Instant Buy – natychmiastowych przelewów
  • zacznij kupować i sprzedawać szybko i bezpiecznie

Oprócz standardowej funkcji jaką pełni giełda Bitcoin – czyli głównie zakup i wymianę bitcoinów (BTC), bitFlyer oferuje równiez inne altcoiny, takie jak:

  • Ethereum (ETH)
  • Bitcoin Cash (BCH)
  • Ethereum Classic (ETC)
  • Litecoin (LTC)
  • Lisk (LSK)
  • Monacoin (MONA)
giełda kryptowalut
giełda kryptowalut
giełda bitcoin

Kupuj bitcoiny swoją ulubioną metodą płatności

Aby ułatwić klientom kupowanie i sprzedawanie kryptowalut, bitFlyer oferuje kilka różnych rodziajów płatności:
• tradycyjny przelew bankowy
• karta debetowa lub kredytowa
• Sofort
• iDeal
• Giropay
• Przelewy24 – już niedługo!

Kupuj krypto przez aplikację mobilną

Teraz dostępne jest kupno kryptowaluty bezpośrednio, używając bitFlyer App, która została stworzona z myślą o tych użytkownikach, którzy wolą nawigację ze smartfona. Obecni użytkownicy bitFlyer mogą zalogować się do aplikacji przy użyciu danych swojego konta, natomiast osoby rozpoczynające przygodę z wymianą kryptowalut mogą zarejestrować się, podając adres e-mail i wprowadzając odpowiednie informacje do procedur KYC w celu złożenia depozytu i rozpoczęcia wymiany. Aplikacja dostępna jest na obydwa systemy: IOS i Android.

Handluj krytpowalutami z bitFlyer Lightining

Dla bardziej zaawansowanych użytkowników bitFlyer posiada swoją własną platformę tradingową kryptowalutami – Lightining. Jest to wiodący w branży profesjonalny interfejs handlowy, który pozwala przeprowadzać bardziej zaawansowane typy zleceń, a nawet korzystać ze wskaźników analizy technicznej i nakładek. Wypróbuj platformę Lightining bitFlyer opracowaną przez byłych handlowców Goldman-Sachs. Załóż wygodne słuchawki, włącz dobrą muzykę i zacznij handlować przy swoich ulubionych kawałkach. 

Dlaczego właśnie giełda kryptowalut bitFlyer?

Dlaczego warto korzystać z platformy bitFlyera? Bo to bezpieczna i prosta giełda wymiany kryptowalut. Została stworzona zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych traderów. bitFlyer to licencjonowana i uregulowana instytucja finansowa, która operuje w USA, Japonii i Europie. Giełda kryptowalut bitFlyer używa dwustopniowej weryfikacji. Korzysta z zaawansowanych narzędzi do sprawdzania wszystkich transakcji. Podczas korzystania z opcji Kup / Sprzedaj kupowane kryptowaluty są przechowywane w dedykowanym bezpiecznym portfelu. Automatycznie dostarczamy portfele online w momencie, gdy użytkownik otwiera konto. Zobacz również możliwości jakie posiada polska giełda kryptowalut BitBay. Być może to ona bardziej przypadnie Ci do gustu niż bitFlyer.