Fałszywe informacje o aplikacji BlackRock Ripple (XRP) ETF

Fałszywe informacje o aplikacji BlackRock Ripple (XRP) ETF

Kupno Ripple

W świecie kryptowalut wywołano zamieszanie fałszywym zgłoszeniem aplikacji, które doprowadziło do znacznego wzrostu wartości XRP.Eksperci ETF z Bloomberg potwierdzili, że doniesienia o rejestracji iShares XRP Trust przez BlackRock w Delaware są nieprawdziwe.Dodatkowo, podkreślili, że sprawa została przekazana do lokalnych władz, z uwagi na to, że rejestracja pojawiła się na oficjalnej stronie rządowej.

Fałszywe doniesienia o Ripple ETF, władze przejmują śledztwo
Aktualnie największym trendem w branży kryptowalut są spotowe fundusze ETF Crypto, z ogromnym zainteresowaniem zarówno ze strony społeczności, jak i inwestorów detalicznych oraz instytucjonalnych, czekających na potencjalne zatwierdzenie ETF BTC. Jest to spowodowane zaangażowaniem finansowych gigantów, jak BlackRock, który niedawno zarejestrował iShares Ethereum Trust w Delaware.

Niedługo po tym zgłoszeniu pojawiły się fałszywe informacje, że BlackRock zarejestrował kolejny fundusz dla Ripple (XRP). Te doniesienia zostały szybko obalone przez kilka znaczących podmiotów, w tym Bloomberg i jego głównych analityków ETF. Sprawdź już teraz jak i gdzie możesz łatwo kupić XRP Ripple na różnych giełdach.

Branża kryptowalut często doświadcza fałszywych doniesień, które prowadzą do nagłego wzrostu lub spadku cen aktywów, jak to miało miejsce w przypadku nieudanego związku Walmart-Litecoin sprzed kilku lat. Fałszywa aplikacja Ripple ETF to kolejny taki przypadek.

Cena natywnej waluty blockchain wzrosła gwałtownie z 0,65 USD do 0,75 USD po opublikowaniu wiadomości, lecz gdy informacje zostały zdementowane, wartość aktywów szybko wróciła do swojego pierwotnego poziomu.

Od tego momentu, XRP nie odnotował żadnych znaczących wzrostów, a nawet spadł poniżej 0,6 USD na początku dnia w obliczu ogólnego spadku na rynku. Obecnie jednak kryptowaluta jest wyceniana na około 0,63 USD.”

 

Dodaj komentarz