Brave – przeglądarka, dzięki której przestajesz być produktem.

Cenisz sobie prywatność, ale nie chcesz rezygnować z funkcji, które zapewniają Chrome i inne rozwiązania od Google? Sprawdź nowoczesną przeglądarkę Brave, która zyskuje coraz większą popularność wśród milionów świadomych użytkowników internetu na całym świecie.

Przeglądarka Brave to świetny sposób na szybkie i bezpieczne korzystanie z internetu.

Popularne przeglądarki dostarczają wygodnych rozwiązań na co dzień. Ale zabierają o wiele więcej – naszą prywatność i dane osobiste. Wszyscy uznaliśmy, że korzystanie z internetu musi wiązać się z śledzeniem naszych działań i wyświetlaniem sugerowanych reklam. Czy tak musi być?

Brave – Twoje dane to Twój kapitał!

Odpowiedzią na oczekiwania internautów ceniących swoją prywatność jest przeglądarka Brave. Całkowicie darmowa i rozwijana w modelu open-source ma jedno podstawowe zadanie – zapewnić komfort korzystania z sieci przy najwyższym poziomie bezpieczeństwa i jednoczesnej ochronie prywatności oraz wszelkich danych.

Przeglądarka Brave to całkowita anionowość – brak monitorowania Twoich wyszukiwań i sprzedawania tych danych reklamodawcom. Bez instalowania wtyczek, które i tak są nieskuteczne i żerują na użytkownikach. Wbudowany mechanizm blokowania reklam i skryptów śledzących w Brave to maksimum bezpieczeństwa, ale także coś jeszcze. Mniej niepotrzebnej i irytującej treści to niezwykle szybkie wczytywanie stron internetowych. Brave robi to od 2 do 8 razy szybciej niż Chrome czy Safari.

To jednak nie wszystko. Przeglądarka Brave dostarcza również nowoczesne narzędzie to nagradzania twórców treści.

logo brave

Brave – czym są tokeny BAT?

Skoro nie ma standardowych reklam, to jak mogę odpłacić się autorom stron internetowych i ulubionego kontentu? Jako świadomy użytkownik internetu na pewno zadałeś sobie to pytanie. Nie lubisz reklam, ale wiesz, że nie ma nic za darmo i chcesz odwdzięczyć się twórcom. I zrobisz to w prosty sposób.

Wszystko dzięki aplikacji Brave Rewards wbudowanej w przeglądarkę. Oparta na Basic Attention Token (BAT) automatycznie (i anonimowo!) liczy Twoją uwagę, którą poświęcasz na odwiedzanie danej strony internetowej.

Brave Reward wyświetla prywatne reklamy jako powiadomienia na pulpicie, niezależnie od oglądanych treści. Za ich oglądanie otrzymujesz wynagrodzenie w tokenach BAT na specjalny portfel w Brave. Następnie tokeny BAT możesz przekazać twórcom ulubionych stron lub wykorzystać na wiele innych sposobów. A jeśli sam nim jesteś, to otrzymasz je od swoich odbiorców!

Oczywiście, możesz również wyłączyć Brave Rewards i nie oglądać żadnych reklam.

Brave – bądź jak przeglądarka

Już dziś ściągnij i zainstaluj przeglądarkę Brave na swoim komputerze i urządzeniach mobilnych.

Ciesz się szybkim internetem, doceniaj wartościowe treści za pomocą tokenów BAT i sam dzięki nim zarabiaj. Bądź odważny, jak Twoja przeglądarka. Chroń swoje dane i prywatność Twoich bliskich. Korzystaj z sieci w odpowiedzialny, rozsądny i przede wszystkim nowoczesny sposób.

Oceń jak przydatny był ten artykuł?

Kliknij w gwiazdkę żeby głosować!

Średnia ocena 0 / 5. Licznik głosów 0

Oceń artykuł jako pierwszy!