Współpraca

Współpraca

Jak dobrze wiecie nasza strona ciągle się rozwija. Podobnie nasze zaprzyjaźnione i współpracujące z nami firmy. Dziś chciałbym wam przedstawić kilka z nich. Gwarantuję, że nie pożałujecie. W tym wpisie będą górowały nowoczesne technologie elektronika oraz oprogramowania. Każde z nich posiada wiele ciekawych i innowacyjnych rozwiązań. Wskazaną elektronikę użytkową można również wykorzystywać do pracy z aplikacjami mobilnymi zintegrowanymi z opisanymi systemami.

Współpraca – partnerzy gielda-kryptowaluty.pl – sklep Xiaomi4you.pl!

Jakiś czas temu wspominałem wam o kilku ciekawych stronach i sklepach internetowych. Poniżej przedstawiam wam 3 fajne strony, które mają na prawdę dobre produkty/usługi. 

Xiaomi4you.pl – sklep internetowy z produktami Xiaomi czyli szeroką gamą urządzeń elektronicznych takich jak smartfony, kamery, odkurzacze oraz inne akcesoria oraz sprzęt do samochodu lub domu/biura. Znajdziesz tam także świetne smartwatche. Ten sklep jest bardzo dobrze zaopatrzony. Zawdzięcza to długiemu istnieniu. To sprawia, że ten sklep internetowy Xiaomi zjednał sobie tysiące zadowolonych klientów. Odwiedź koniecznie i zobacz najnowsze inteligentne urządzenia od Xiaomi.

sklep internetowy xiaomi

Zatem jeśli lubicie tego chińskiego producenta albo szukacie jakiegoś konkretnego produktu to na pewno warto sprawdzić ten sklep online Xiaomi, który jest jednym z najstarszych na rynku polskim. Ciągle nowy, ulepszany asortyment Xiaomi sprawia, że nawet największym fanom tej marki ciężko jest za nimi nadążyć. A Tobie się udaje? Jakie produkty tej firmy najbardziej polecasz?

Drugi współpracujący z nami to sklep z programem Comarch Optima

Potrzebujesz profesjonalnego rozwiązania do zarządzania przedsiębiorstwem? Program dla firm Comarch Optima posiada bardzo szerokie możliwości funkcjonalne. Świetnie sprawdza się w mniejszych firmach do 50 zatrudnionych. Poszczególne moduły tego programu można kupić poprzez dedykowany sklep internetowy comarch-optima-sklep.pl. Tam znajdziecie wszystkie moduły/programy jakie mogą być przydatne w waszych firmach. W tym sklepie internetowym jest nie tylko program Comarch ERP Optima ale również wiele innych przydatnych aplikacji współpracujących. Należą do nich zdecydowanie Comarch DMS oraz Comarch HRM, które współpracują również z innym większym systemem, o którym także chcieliśmy wam wspomnieć.

program comarch optima sklep internetowy

Comarch ERP Optima posiada wersję dedykowaną dla biur rachunkowych, podmiotów powiązanych oraz wersję online dostępną przez przeglądarkę! Podobnie jest również w przypadku większego systemu tego producenta czyli Comarch ERP XL, o którym nieco więcej możecie przeczytać poniżej. Zachęcamy do dalszej lektury.

Jeden z najlepszych systemów informatycznych w Polsce – Comarch XL!

System Comarch XL (pełna nazwa Comarch ERP XL) doczekał się dedykowanej strony comarch-xl.pl, na której znajdziecie obszerne i kompletne informacje na temat tego systemu. Jest on znacznie bardziej rozbudowany niż wspomniany program Comarch Optima. Comarch XL umożliwia także obsługę produkcji czy projektów co nie jest możliwe w tym mniejszym systemie. W odróżnieniu od Optim z Comarch ERP XL korzysta trochę mniej klientów bo około 5000-6000 średnich i dużych firm w całym kraju. Może się to wydawać niedużą liczbą porównując do 70000 firm pracujących na programie Comarch ERP Optima. Należy jednak pamiętać, że system Comarch XL jest znacznie droższy i trudniejszy we wdrożeniach. Dlatego też trafia do nieco mniejszego grona zainteresowanych klientów. Sama strona www.comarch-xl.pl prezentuje się tak:

Comarch XL

Mam nadzieję, że tym razem was nie zanudziłem. Jednak mam spore przekonanie, że zarówno produkty elektroniczne marki Xiaomi dostępne w ich sklepie internetowym, jak również świetnej klasy oprogramowanie krakowskiego producenta Comarch S.A. – czyli Comarch Optima i Comarch XL są bardzo innowacyjnymi narzędziami. Warto o tym wiedzieć na przyszłość. Często zdarza się, że mamy do czynienia z wyborem takie systemu do naszej firmy.