Ranking najciekawszych kryptowalut sierpień 2018

Ranking najciekawszych kryptowalut sierpień 2018

Kupno kryptowalut

Najlepsze kryptowaluty ranking

Ranking najciekawszych kryptowalut – sierpień 2018

Niedawno został opublikowany kolejny (czwarty) ranking najciekawszych kryptowalut w 2018 wedle agencji chińskiego rządu – CCID. W pierwszej dziesiątce w końcu pojawił się Bitcoin. Do tej pory Bitcoin zawsze lądował poza pierwszą piętnastką. Pierwsze dwa miejsca w rankingu najciekawszych kryptowalut nadal okupowane są przez EOS i Ethereum. Na 3 miejsce wskoczyło Komodo (awans z 10 miejsca 101,1 pkt na 111,3 pkt). Czwartą walutą cyfrową w rankingu okazała się Nebulas (spadek z 3 miejsca). Na piątym miejscu pozostaje chińska kryptowaluta NEO.

Na 6 miejsce z 8 awansował Lisk (103,3 pkt na 105,9 pkt). Warto również zwrócić uwagę na awans w rankingu kryptowaluty Cardano z 19 na 14 miejsce. Mocny spadek zanotował Dash z 12 na 26 miesjce. Bardzo popularna wśród inwestorów waluta elektroniczna Ripple spada z 13 na 15 miejsce. Litecoin nadal spada w tym rankingu z pozycji 28 na 31. Jeśli chciałbyś kupić jakąś kryptowalutę wówczas kliknij w poniższy przycisk:

Poprzedni ranking najlepszych i najciekawszych walut cyfrowych znajdziecie tutaj.

Pełny ranking najciekawszych kryptowalut w sierpniu 2018 roku:

Najciekawsze kryptowaluty sierpień 2018

Zakup większości kryptowalut, które znajdują się w rankingu, umożliwia największa giełda Bitcoin – Binance. Niektóre z nich dostępne są też do kupienia za złotówki. Wystarczy zarejestrować bezpłatne konto klikając w poniższy link

Rejestracja – giełda kryptowalut BitBay

Naszym celem jest pomagać początkującym inwestorom w wyborze właściwych kryptowalut do kupna. Bitcoin jest oczywiście najważniejszą z nich. Dlatego też staramy się pomóc w odpowiedzi na pytanie “którą giełdę Bitcoin wybrać?”. 

Nie wiesz jeszcze czym są kryptowaluty? Nie szkodzi więcej dowiesz się tutaj. Na bieżąco zbieramy dane i informacje na temat najciekawszych projektów walut cyfrowych. Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie są najlepsze kryptowaluty w 2019. Przeczytaj koniecznie powyższy artykuł.

Oceń jak przydatny był ten artykuł?

Kliknij w gwiazdkę żeby głosować!

Średnia ocena 0 / 5. Licznik głosów 0

Oceń artykuł jako pierwszy!

 

Jedna odpowiedź

  1. Olaf pisze:

    Coraz więcej tych tokenów. Będzie z czego wybierać inwestycje. Oby hossa na altcoinach się powtórzyła

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *