Pozycjonowanie stron giełd kryptowalut

Pozycjonowanie stron giełd kryptowalut

ruch organiczny

Pozycjonowanie stron giełd kryptowalut

Giełda Bitcoin – giełda kryptowalut – jak pozycjonować w Google?

Wielu z Was na początkowym etapie edukacji w tematyce kryptowalut i giełd kryptowalutowych szukało informacji w internecie. Prawda?

Oczywiście większość z nas poszła najprostszą ścieżką, czyli włączamy przeglądarkę i najczęściej wyszukiwarkę Google i wpisujemy hasło np. “najlepsza polska giełda kryptowalut” czy “najlepsze kryptowaluty 2019” albo “polska giełda bitcoin”. Dostajemy wyniki wyszukiwania takie jak po prawej stronie.

Co sprawia, że nasza strona internetowa jest wyżej lub niżej w tych wynikach?

Konsekwentny proces pozycjonowania stron.

 
Nie wszyscy zapewne wiedzą, że aby uzyskiwać najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania Google trzeba poświęcić sporo czasu, sił i środków. Choć wszystkie działania, jakie należy wykonać podczas pozycjonowania stron internetowych giełd kryptowalut, są stosunkowo nie skomplikowane to proces ich realizacji oraz otrzymywanych efektów trwa miesiącami. Zatem samo pozycjonowanie stron trzeba planować na samym początku istnienia portalów tak aby wszystkie działania były w pełni spójne z całością koncepcji.
 

Pozycjonowanie stron internetowych – na czym polega?

Jeśli chcielibyście aby wasz portal czy strona była w pierwszej piątce wyników wyszukiwania musicie przede wszystkim obrać jednolitą strategię i cierpliwie dążyć do jej realizacji. Chodzi przede wszystkim o zdefiniowanie fraz kluczowych, a następnie odwzorowanie je w tytułach, nagłówkach oraz oczywiście treściach podstron i artykułów. Dobrym kierunkiem może być pozycjonowanie na frazy niszowe lub tzw. longtail jak np. hasło “gdzie kupić EOS?” Ważne jest aby nasza strona internetowa była szybka i zoptymalizowana.

Kolejnym i chyba najtrudniejszym elementem pozycjonowania stron jest pozyskiwania wartościowych odnośników z innych witryn. Muszą one pochodzić z różnych i wartościowych źródeł. Dla przykładu jednymi z lepiej ocenianych pod kątem jakości są domeny .edu i .gov.

Jakie są efekty skutecznego pozycjonowania strony giełdy?

Przedstawiamy wam (na screenach po prawej stronie) prawdziwe efekty pozycjonowania strony www.gielda-kryptowaluty.pl.

Wyglądają one dość przyzwoicie jednakże mogłyby też być sporo lepsze. Kwestia pisania kolejnych artykułów tak by roboty Google często odwiedzały naszą stronę i tym interpretowały je jako bardziej aktualne i wartościowe.

Od początku istnienia tej strony współpracujemy w pełni z firmą Evolve  z Poznania (strona www.evolve-poznan.pl). Firma ta była odpowiedzialna za opracowanie całości koncepcji witryny www.gielda-kryptowaluty. Później odpowiedzialni byli za tworzenie strony, a następnie za całość jej optymalizacji SEO i pozycjonowania. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *