Polska giełda kryptowalut BitBay wprowadza nowości

Polska giełda kryptowalut BitBay wprowadza nowości

BitBay to, według prestiżowego rankingu firmy CoinMarketCap, najlepsza giełda kryptowalut w Polsce. Zrzesza już ponad 800 000 użytkowników. Jej założycielem jest członek Polskiego Stowarzyszenia Bitcoin – Sylwester Suszek. Przedstawicieli BitBay można spotkać na największych wydarzeniach związanych z walutami cyfrowymi. Pierwsza wersja giełdy zadebiutowała w 2014 roku i od tej pory platforma jest stale modernizowana. Wprowadzane są również kolejne narzędzia i ułatwienia dla użytkowników. Jakie nowości pojawiły się na BitBay?

Nowa opcja wypłat 

Z końcem 2020 roku BitBay wprowadził opcję wypłat na karty MasterCard. Od teraz użytkownicy mogą szybko, i co najważniejsze, bezpiecznie wypłacać środki z giełdy. Dostępne są opcje wypłaty w złotych i w euro. Transakcje obsługiwane są całodobowo, a pieniądze mają pojawić się na karcie już po zaledwie 10 minutach. Do każdego konta na giełdzie można dodać trzy karty kredytowe lub debetowe, a miesięczny limit wypłat sięga 15 000 euro. Przelewy są zabezpieczane przy pomocy 3D-Secure. Jak zapowiadają twórcy BitBay, w najbliższym czasie pojawi się również opcja wypłaty środków na karty Visa. 

Nowe rynki z ETH oraz USDT

Na giełdę wciąż wchodzą nowe kryptowaluty, zmieniają się również pozycje tych, które już są dostępne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, BitBay wprowadził do oferty nowe rynki w parze z Tether (USDT) i Ethereum (ETH) – dwiema walutami cyfrowymi, które w ostatnim czasie cieszą się coraz większą popularnością. Od 2021 roku na BitBay można handlować Ethereum w parze z: Ripple (XRP), Litecoinem (LTC), Bitcoinem Cash (BCC), Bitcoinem SV (BSV), Tronem (TRX), Liskem (LSK), Chanlinkiem (LINK), Stellar Lumens (XLM), Golemem (GNT), Augurem (REP) oraz OmiseGo (OMG). Z kolei Tether od tej pory łączy się także z: Bitcoinem Cash (BCC), Liskem (LSK), Bitcoinem Gold (BTG), Dashem (DASH), Zcashem (ZEC), Tronem (TRX), Bitcoinem SV (BSV), a ostatnia para to Tether i Stellar Lumens (XLM).  

Polska giełda kryptowalut BitBay stale rozwija się, by jak najlepiej służyć użytkownikom. Na giełdzie cały czas pojawiają się nowe funkcje. Wszystkie nowe wiadomości z największej polskiej giełdy kryptowalut będzie można znaleźć na naszej stronie.