Polska giełda kryptowalut BitBay to teraz Zonda

Polska giełda kryptowalut BitBay to teraz Zonda

polska-gielda-kryptowalut-zonda

8 listopada 2021 polska giełda kryptowalut BitBay zmieniła nazwę na Zonda Global

Polska giełda kryptowalut BitBay od 8 listopada 2021 ma nazwę Zonda Global. Rebrandingu można było się spodziewać już od momentu, w którym spółka BB Trade Estonia zmieniła swojego właściciela. Prezesem Zarządu obecnie jest Przemysław Kral, który już wcześniej pełnił różne funkcje w BitBay. W liście do użytkowników zaznaczył on, że ma ambitne plany i wizję dalszego rozwoju platformy. Nowa wersja strony głównej znajduje się pod adresem zondaglobal.com Na pierwszym planie w rozwoju ma być zgodność z przepisami prawa oraz dostosowywanie platformy do wymogów regulatorów.

polska-giełda-bitcoin-zonda

Prosty i łatwy dostęp do rynku kryptowalut

Kolejnym aspektem, który traktowany będzie priorytetowo będzie prostota i łatwość w wykonaniu pierwszych kroków na rynku kryptowalut. To właśnie ten element przyciągał do siebie od dawna kolejnych nowych użytkowników. Przewidując, że szyfrowane waluty elektroniczne to technologia przyszłości na świecie, Zarząd planuje dalsze ułatwianie każdemu skorzystanie z tego typu instrumentów. W tym celu rozwijane będą aplikacje oraz materiały edukacyjne, które pomogą początkującym inwestorom.

Zmieniona została nazwa ale czy coś jeszcze?

W oficjalnym komunikacie do użytkowników władze platformy zwracają uwagę, że platforma przeszła długą, 8 letnią drogę rozwoju. Począwszy od 3000 użytkowników do obecnego miliona. Zmianie uległy głównie nazwa, logotyp, regulamin. Sama platforma oraz loginy, hasła i inne elementy pozostały w niezmienionej formie. Mamy nadzieję, że nowa wersja jaką ma polska giełda kryptowalut Zonda przypadnie wam do gustu oraz nowym użytkownikom. Szczegółowe informacje na temat tego jakie możliwości daje giełda kryptowalut Zonda Global znajdziecie tuta https://gielda-kryptowaluty.pl/gielda-zonda/

 

 

Dodaj komentarz