Polska giełda kryptowalut BitBay – aktualności

Polska giełda kryptowalut BitBay – aktualności

giełda kryptowalut

Aktualności marzec i kwiecień – polska giełda kryptowalut BitBay

W ostatnich dniach i tygodniach na świecie mało optymizmu w związku z szalejącą pandemią. Polska giełda kryptowalut BitBay jednak nie zwalnia tempa. Pomimo pewnych problemów technicznych (po stronie dostawcy infrastruktury serwerowej) podejmowała wiele ciekawych działań. Oczywiście na pierwszym planie była walka z koronawirusem oraz wsparcie służby zdrowia przez BitBay. Polska giełda kryptowalut wsparła szpital zakaźny w Tychach kwotą 100 000 zł. Następnie zorganizowała również zbiórkę pieniędzy pomiędzy swoimi użytkownikami. Zbiórka obecnie została już zakończona i jest podliczana jednak pewne jest, że zebrana kwota przekroczyła 70000 złotych.

 

polska giełda bitcoin
polska giełda kryptowalut

Inne informacje jakie publikowała polska giełda kryptowalut BitBay w ostatnich dniach

Z innych informacji – przesunięty został debiut kryptowaluty Quark na 30 czerwca 2020 roku. Wcześniej przeprowadzona została emisja tej kryptowaluty. Przesunięcie terminu spowodowane jest trudną sytuacją na rynku światowym i niepewnością co do dalszej sytuacji.

Promocja w programie partnerskim prowadzonym przez BitBay. Każdy kto na swojej stronie lub w inych sposób (np. Youtube czy Facebook) opublikował informacje/poradnik dotyczący korzystania z tej platformy w zamian otrzymywał na miesiąc podwyższoną prowizję od obrotu do 60%.

Aplikacja mobilna jaką posiada polska giełda kryptowalut BitBay posiada nową klawiaturę dotykową. Dzięki temu handel staje się jeszcze łatwiejszy i wygodniejszy niż dotychczas. Zachęcamy do przetestowania tej aplikacji oraz jej możliwości. Dostępna jest na znanych platformach do pobierania.

program partnerski bitbay
polska giełda kryptowalut bitbay