Nowoczesne oprogramowanie dla firm a giełda kryptowalut

Nowoczesne oprogramowanie dla firm a giełda kryptowalut

comarch erp optima program

Dzisiejszy artykuł poświęcimy nieco innemu tematowi niż zwykle, a mianowicie kwestii wyboru właściwego oprogramowania dla firmy. Sprawa na pozór wydaje się prosta i oczywista. Jednak w praktyce właściwe dobranie rozwiązań IT w firmie może mieć bardzo duże znaczenie w tworzeniu przewagi konkurencyjnej. Informatyzując przedsiębiorstwo chcemy aby skróceniu i usprawnieniu ulegały nasze procesy biznesowe. Jest to oczywiście dużo bardziej skomplikowane niż np. tworzenie stron internetowych.

Oprogramowanie dla firmy – to dość szerokie pojęcie. Mieści się w nim zarówno zwykłe oprogramowanie biurowe takie jak Microsoft Office jak również rozwiązania branżowe np. AutoCAD do rysowania dla biur projektowych. W tej kategorii mieszczą się zarówno proste programy do fakturowania, jak również bardziej zaawansowane systemy ERP lub MES do zarządzania produkcją. W wielu firmach coraz częściej wykorzystywane są systemy do skanowania o odczytywania dokumentów tzw. OCR oraz następnie elektronicznego obiegu pośród zainteresowanych osób.

Obecnie jednym z najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych programów dla firm wydaje się być Comarch ERP Optima. Posiada kilkanaście różnych modułów działających w oparciu o jedną bazę danych. Dzięki temu wszystkie dane dostępne są w innych miejscach i przetwarzane na bieżąco. Dodatkowo moduł Business Intelligence umożliwia ciągłe przetwarzanie tych danych oraz zestawianie ich w formie ładnych wykresów. Wykorzystana technologia in-memory sprawia, że obliczenia wykonywane są na bieżąco.

Ten program dostępny jest do testów zupełnie bezpłatnie. Możesz zainstalować go na swoim komputerze i bez problemu testować przez 60 dni zupełnie za darmo. Poniżej zamieszczamy logo Comarch Optima oraz link do strony, z której dowiecie się wszystkiego co najważniejsze o tym programie:

Comarch Optima w wersji demo

Kto wie może za jakiś czas producent tego programu dojdzie do wniosku, że warto wbudować w nim opcję płatności w walutach elektronicznych? To byłaby innowacja jakiej takie systemy w Polsce (na świecie zapewne też) jeszcze nie widziały. Czas pokaże czy to będzie kolejny kierunek w rozwoju systemów ERP dla firm. 

A co ze współpracą z inteligentnymi urządzeniami typu smarthome?

Coraz częściej firmy informatyczne integrują coraz większą ilość różnych urządzeń. Także takich typu smarthome np. odkurzacze, lampy czy smartfony. Duży zakres pod tym względem oferuje firma Xiaomi. Coraz lepiej znana marka na rynku polskim wywodząca się z Chin.

A czy was ciekawi z jakiego systemu do rozliczeń księgowych oraz płatności korzysta polska giełda kryptowalut BitBay?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *