Największa giełda kryptowalut Binance wspiera działalność charytatywną

Największa giełda kryptowalut Binance wspiera działalność charytatywną

Giełda-krytpowalut-Binance

Binance to największa na świecie giełda kryptowalut. Okazuje się, że od dłuższego czasu prowadziła ona również działalność charytatywną wspierając ofiary powodzi w Japonii, w której zginęło ponad 200 osób.

Zbiórka datków w postaci różnych szyfrowanych walut elektronicznych rozpoczęła się niedługo po rozpoczęciu powodzi. Władzom giełdy kryptowalut Binance udało się zebrać wartość ponad 1,4 mln dolarów. W pierwszej transzy przesłano do lokalnej organizacji charytatywnej ponad 61 Bitcoinów. W drugiej turze zbiórki przelano prawie 169 Ethereum. Warto zwrócić uwagę, że coraz częściej wpłaty na akcje charytatywne możliwe są w kryptowalutach. Takie wpłaty akceptuje np. Czerwony Krzyż.

Co ciekawe Binance jest jedną z większych platformą wymiany oraz handlu kryptowalutami jednak pod kątem ilości transakcji sprzedaży/kupna Bitcoina nie znajduje się w pierwszej piątce największych giełd Bitcoin. BitBay – polska giełda bitcoin – może nie należy do największych ale jest zdecydowanie łatwą w użyciu i można na niej płacić złotówkami

Szczególne podziękowania za współpracę – giełda kryptowalut Binance

Katalog stron internetowych

 

Jedna odpowiedź

  1. Werka pisze:

    Nie tylko Binance. Słyszałam, że BitBay też angażował się np. w WOŚP. Oby jak najwięcej takich giełd! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *