Kupno NEO

Kupno kryptowaluty NEO - giełda kryptowalut Binance

Zastanawiasz się gdzie kupić NEO?

NEO to kryptowaluta chińskiego pochodzenia. Głównym założeniem istnienia kryptowaluty NEO jest wprowadzenie inteligentnej ekonomii umożliwiającej łatwą wymianę dóbr i danych. Tak jak inne sieci blockchain jest typowo rozproszona i zdecentralizowana. Czym się wyróżnia ta waluta cyfrowa? W odróżnieniu od innych kryptowalut, NEO pozwala na zawieranie tzw. smart contracts. Można je wykorzystywać do przechowywania zaszyfrowanych i rozproszonych danych o np. handlu akcjami, wierzytelnościami lub innych umów. Kryptowaluta NEO od dłuższego czasu znajduje się w TOP 5 rankingu najlepszych światowych kryptowalut.

Dlaczego warto rozważyć kupno kryptowaluty NEO?

Otwarta platforma programistyczna daje szerokie możliwości rozwoju narzędzi i aplikacji współpracujących z NEO. Kolejnym bardzo ważnym wyróżnikiem kryptowaluty jest to, że nie da się jej wydobywać podobnie jak innych szyfrowanych walut elektronicznych. A w dodatku producenci NEO za kupno i przechowywanie na odpowiednich portfelach nagradzają regularnie przyznawaniem innej powiązanej z NEO innej waluty elektronicznej czyli GAS. Innymi słowy kupno NEO i przechowywanie daje nam regularnie dodatkowe jednostki GAS. Kupno kryptowaluty NEO umożliwia giełda kryptowalut – BINANCE.

Rejestracja – giełda kryptowalut i giełda bitcoin – Binance

NEO
kupno NEO

Kupno NEO – inne informacje

Jako ciekawostkę możemy zdradzić, że nasze (twórców portalu www.gielda-kryptowaluty.pl) zainteresowanie najpierw wzbudziła kryptowaluta NEO. Jednakże problemy z zakupieniem jej od razu spowodowały wzrost zainteresowania kupnem innych walut elektronicznych. W tym czasie (od listopada 2017) cena NEO urosła prawie około 450% z 35-35 dolarów do prawie 400 dolarów. To zachęciło nas do stworzenia strony gielda-kryptowaluty.pl aby nikt już nie przegapił takiej okazji jak My i żeby szybciej i łatwiej był w stanie kupić wybraną walutę cyfrową. W naszej opinii NEO to obecnie jedna z najciekawszych kryptowalut dostępnych na świecie.

Zarejestruj się – giełda kryptowalut Binance

Gdzie jeszcze można kupić kryptowalutę NEO?

Obecnie kupno kryptowaluty NEO możliwe jest na wielu różnych giełdach kryptowalut. Największe obroty w ostatnim czasie notowały poniższe giełdy:

CoinEgg, Binance (najpopularniejsza światowa giełda kryptowalut), BitForex, Bitfinex, OKEx (jedna z największych giełd kryptowalut), LBank, BCEX, Qryptos, Coinsuper, DragonEX, Huobi, Exrates, Upbit, HitBTC (giełda Bitcoin)

Niestety kupno NEO w tym momencie praktycznie nie jest możliwe za tradycyjne waluty a jedynie jest możliwość zakupu za inne kryptowaluty np. BTC czy ETH. Mamy nadzieję, że ten artykuł był dla Ciebie pomocy w kontekście zdobycia informacji jak i gdzie kupić NEO. Warto zauważyć, że NEO od kilku miesięcy pojawia się w pierwszej dziesiątce rankingów najlepszych kryptowalut. Także w najnowszym chińskim rankingu kryptowalut 

Ciekawe czy kiedykolwiek rozwinie się do tego stopnia aby pojawić się jako oficjalna forma płatności np. w sklepach internetowych z elektroniką programami dla firm takimi jak Comarch Optima. To jeden z bardziej znanych programów księgowych na rynku polskim, który wprowadza wiele ciekawostek i innowacji technologicznych. Kto wie może kiedyś wprowadzone zostanie do niego obsługa walut elektronicznych. To jednak wymagało by ich powszechnej akceptacji przez nasze polskie prawo. Z tym będzie już znacznie gorzej.

Jeśli zakup produktów np. elektroniki użytkowej jak smartfony czy smartwatche byłby możliwy poprzez przelew kryptowaluty NEO na pewno zyskał by na tym chiński producent smartfonów oraz produktów smarthome firma Xiaomi – sklep internetowy, który prowadzony jest na terenie Polski oferuje wiele ciekawego sprzętu dla domu i samochodu. Tego typu sklep online z produktami Xiaomi na pewno zyskałby wielu chińskich klientów oraz użytkowników na sklepie. 

Oceń jak przydatny był ten artykuł?

Kliknij w gwiazdkę żeby głosować!

Średnia ocena 5 / 5. Licznik głosów 1

Oceń artykuł jako pierwszy!