Kupno NEO

Zakup kryptowaluty NEO

Kupno NEO

Zastanawiasz się gdzie kupić NEO?

NEO to kryptowaluta chińskiego pochodzenia, której kupno nie jest dostępne na wielu giełdach. Czym się wyróżnia ta waluta cyfrowa? Tak jak inne sieci blockchain jest typowo rozproszona i zdecentralizowana. W odróżnieniu od innych kryptowalut, NEO pozwala na zawieranie tzw. smart contracts. Można je wykorzystywać do przechowywania zaszyfrowanych i rozproszonych danych o np. handlu akcjami, wierzytelnościami lub innych umów. Kryptowaluta NEO od dłuższego czasu znajduje się w TOP 5 rankingu najlepszych światowych kryptowalut.

Kupno chińskiej kryptowaluty NEO umożliwia zagraniczna giełda kryptowalut – BINANCE. Zarejestrować się możesz klikając tutaj lub w poniższy baner:

Rejestracja – największa światowa giełda bitcoin

Dlaczego warto rozważyć kupno kryptowaluty NEO?

Głównym założeniem istnienia kryptowaluty NEO jest wprowadzenie inteligentnej ekonomii umożliwiającej łatwą wymianę dóbr i danych. Otwarta platforma programistyczna daje szerokie możliwości rozwoju narzędzi i aplikacji współpracujących z NEO. Kolejnym bardzo ważnym wyróżnikiem kryptowaluty jest to, że nie da się jej wydobywać podobnie jak innych szyfrowanych walut elektronicznych. A w dodatku producenci NEO za kupno i przechowywanie na odpowiednich portfelach nagradzają regularnie przyznawaniem innej powiązanej z NEO innej waluty elektronicznej czyli GAS. Innymi słowy kupno NEO i przechowywanie daje nam regularnie dodatkowe jednostki GAS. W maju 2018 roku kupno NEO możliwe było w cenach 50-80 dolarów a jego łączna kapitalizacja przekraczała 3 mld dolarów.

Jako ciekawostkę możemy zdradzić, że nasze (twórców portalu www.gielda-kryptowaluty.pl) zainteresowanie najpierw wzbudziła kryptowaluta NEO. Jednakże problemy z zakupieniem jej od razu spowodowały wzrost zainteresowania kupnem innych walut elektronicznych. W tym czasie (od listopada 2017) cena NEO urosła prawie około 450% z 35-35 dolarów do prawie 400 dolarów. To zachęciło nas do stworzenia strony gielda-kryptowaluty.pl aby nikt już nie przegapił takiej okazji jak My i żeby szybciej i łatwiej był w stanie kupić wybraną walutę cyfrową. W naszej opinii NEO to obecnie jedna z najciekawszych kryptowalut dostępnych na świecie.

Zarejestruj się – giełda kryptowalut Binance

Gdzie jeszcze można kupić kryptowalutę NEO?

Obecnie kupno kryptowaluty NEO możliwe jest na wielu różnych giełdach kryptowalut. Największe obroty w ostatnim czasie notowały poniższe giełdy:

CoinEgg, Binance (najpopularniejsza światowa giełda kryptowalut), BitForex, Bitfinex, OKEx (jedna z największych giełd kryptowalut), LBank, BCEX, Qryptos, Coinsuper, DragonEX, Huobi, Exrates, Upbit, HitBTC (giełda Bitcoin)

Materiał filmowy (anglojęzyczny) dotyczący kryptowaluty NEO:

Niestety kupno NEO w tym momencie praktycznie nie jest możliwe za tradycyjne waluty a jedynie jest możliwość zakupu za inne kryptowaluty np. BTC czy ETH. Mamy nadzieję, że ten artykuł był dla Ciebie pomocy w kontekście zdobycia informacji jak i gdzie kupić NEO. Warto zauważyć, że NEO od kilku miesięcy pojawia się w pierwszej dziesiątce rankingów najlepszych kryptowalut. Także w najnowszym chińskim rankingu kryptowalut 2019

Giełda kryptowalut Binance wspiera nas w pisaniu artykułów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *