Kupno Lisk

Zakup kryptowaluty Lisk

Kupno Lisk

Kupno Lisk możliwe jest na polskiej giełdzie kryptowalut BitBay oraz na wielu międzynarodowych dużych giełdach (informacje poniżej). Kryptowaluta Lisk jest na pewno jedną z najpopularniejszych walut elektronicznych w Polsce. Czym tak właściwie jest cyfrowa waluta Lisk (LSK) i czym różni się od innych?

Lisk to dość młoda wirtualna waluta. Do obrotu na giełdy weszła około 3 lata temu w kwietniu 2016 roku. Lisk to przede wszystkim otwarta platforma programistyczna udostępniająca tzw. Software Development Kit (SDK) – framework napisany w języku JavaScript. Umożliwia to wdrożenie własnej sieci blockchain obok głównej sieci Lisk (łańcuchy boczne). Ciekawostką jest, że przy produkcji kryptowaluty Lisk zaangażowanych jest wielu Polaków. Jeśli interesuje Cię zakup Lisk zarejestruj się na polskiej giełdzie kryptowalut BitBay:

Największa polska giełda kryptowalut

Gdzie kupić Lisk?

Dlaczego kupno kryptowaluty Lisk?

Tworzenie tzw. bocznych łańcuchów daje developerom bardzo duże możliwości tworzenia własnych monet czy aplikacji działających w oparciu o tą sieć. Obecnie kryptowaluta Lisk jest po rebrandingu a jej twórcy mają ambitne plany rozwoju tego ekosystemu. Docelowo Lisk ma być alternatywną platformą dla Ethereum. Wynika to z tego, że daje podobne możliwości jednak jest znacznie łatwiejszy dla programistów. Miejmy nadzieję, że nie jest to tylko gołosłowny copywriting.

W przypadku Lisk łańcuchy boczne to niezależne kryptograficznie księgi. Łączą się z łańcuchem głównym nie wpływając negatywnie na wydajność i szybkość głównego łańcucha. Dostarcza to interoperacyjności, takich jak np. przenoszenie i synchronizowanie tokenów między łańcuchami. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie tej waluty cyfrowej lisk.io

Kolejną kwestią jest to, że łańcuchy boczne (sidechains) w sieci Lisk dostarczają developerom najwyższy poziom skalowania sieci. Dostosowania do algorytmów konsensusu, śledzenia zasobów, a nawet wersji beta kryptografii i śledzenia zasobów. Zatem pisane programy dają znacznie większe możliwości niż dotychczas. Trzeba również zauważyć, że Lisk ma bardzo dobry e-marketing swoich działań.  Jeśli zadajesz sobie pytanie “gdzie kupić Lisk?”. Tu masz odpowiedź:

Polska giełda bitcoin i kryptowalut – BitBay – darmowa rejestracja

Czy gdyby Lisk był klasyczną monetą, a nie wirtualną elektroniczną wyglądałby tak?

Kupno Lisk (LSK)

W maju 2018 roku kupno Lisk możliwe było w cenie 10-14 dolarów a łączna kapitalizacja oscylowała w okolicach 1 mld dolarów.

Analitycy są zgodni, że walor Lisk znajduje się w długoterminowym trendzie wzrostowym z głębszymi korektami. Obecna ilość w obiegu to 100 mln a maksymalna liczba Lisk to 120 mln zatem większość tej elektronicznej waluty została już wydobyta.

Gdzie kupić Lisk?

Kupno Lisk (LSK) jest możliwe także na kilku innych giełdach kryptowalut np. YoBit, CoinEgg, Binance (największa światowa giełda kryptowalut) czy Bit-Z. Niestety na wszystkich tych giełdach kupno Lisk możliwe jest tylko za Bitcoina. Inne giełdy, które umożliwiają kupno kryptowaluty Lisk to np. Livecoin, BitBay (giełda bitcoin polska), Exrates, Bittrex (giełda Bitcoin) czy Huobi.

Rejestracja – polska platforma BitBay

Kryptowaluta Lisk

Lisk jest młodą walutą elektroniczną i na pewno jeszcze nie należy do grona najpopularniejszych na rynkach światowych (tak jak pisaliśmy inaczej jest w Polsce gdzie ta waluta elektroniczna wzbudziła spore zainteresowanie inwestorów w ostatnich miesiącach). Jednak warto zainteresować się kupnem Lisk gdyż na pewno posiada spory potencjał i wśród wielu inwestorów uchodzi za jedną z najciekawszych kryptowalut.

Ciekawy materiał filmowy o kryptowalucie Lisk:

https://www.youtube.com/watch?v=O5a-KAgPVwU

Jak widzisz kupno Lisk wcale nie jest takie trudne jak mogłoby się wydawać na początku. Na naszej stronie przekazujemy również informacje gdzie kupić eos lub inne ciekawe kryptowaluty. 

Tą kryptowalutę oferuje polska giełda bitcoin BitBay

2 komentarze

  1. Leszek pisze:

    ciekawe czy znowu wydarzy się taka hossa na lisku jak w 2017 roku gdzie każdy chciał kupić i ludzie wręcz wyszarpywali od siebie tą krypto

  2. Marian pisze:

    Lisek to dobry projekt. Ostatnio trochę (bardzo) poszedł w dół, jak wszystko zresztą. Ale może to właśnie okazja do zakupu 😀 Wiadomo – kupujemy w dołku, sprzedajemy na górce. Teraz mamy dołek 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *