Kupno EOS

Zakup kryptowaluty EOS

Kupno EOS

Zastanawiasz się gdzie kupić EOS?

Kryptowaluta EOS jest obecnie jedną z najbardziej popularnych walut cyfrowych na światowych giełdach, a jej kapitalizacja obecnie plasuje ją na 5 miejscu i przekracza 10 mld dolarów. Kupno EOS (w maju 2018) możliwe było w cenie 10-15 dolarów za sztukę. Niestety dostępna jest tylko na międzynarodowych i zagranicznych platformach jak np. giełda Binance. Zarejestrować bezpłatne konto można klikając w poniższy baner:

Dlaczego warto rozważyć kupno kryptowaluty EOS?

Unikalnym w przypadku sieci EOS jest to, że każdy posiadacz tej kryptowaluty może korzystać w prawie dowolny sposób z mocy obliczeniowej. Wszystko zależy od posiadanej ilości monet. Inny jest również sposób dystrybucji tokenów EOS a mianowicie jest to proces ograniczony w czasie. Rozpoczęty został niedawno w 2017 roku i potrwa do połowy 2018 roku. Kryptowaluta EOS i jej blockchain ma ambicję być jednym z najbardziej wydajnych łańcuchów.

Technologicznie EOS.IO to oprogramowanie, które posiada architekturę blockchain stworzoną w celu umożliwienia pionowego i poziomego skalowania zdecentralizowanych aplikacji. Konstrukcja i działanie jest podobne do systemu operacyjnego, na którym można tworzyć różne aplikacje. Rozwiązanie to zapewnia konta, bazy danych, uwierzytelnianie, komunikację asynchroniczną, a także szeregowanie aplikacji w wielu rdzeniach procesora i / lub klastrach.

EOS znajduje się w wyraźnym trendzie wzrostowym od momentu jej pojawienia się. Od tego czasu cena stabilnie (oczywiście z korektami) rośnie.

Kryptowaluta EOS od kilku miesięcy znajduje się na pierwszym miejscu w chińskim rankingu najlepszych i najciekawszych kryptowalut. Na bieżąco publikujemy o tym informacje tutaj. Między innymi dlatego na pewno warto rozważyć kupno EOS.

Gdzie kupić EOS?

Kupno EOS możliwe jest na wielu różnych giełdach kryptowalut jednak, głównie jest dostępne na zagranicznych giełdach oraz w parach wymiany za inne kryptowaluty np. Bitcoina czy Ethereum.

Rejestracja – darmowe konto na Binance

Poniżej lista platform wymiany i handlu walutami cyfrowymi, na których jest dostępne kupno kryptowaluty EOS. Lista zrobiona jest pod względem największego obrotu: 

Binance (największa światowa giełda kryptowalut) , OKEx, Huobi, Bithumb, Bitfinex, Upbit, ZB.COM, HitBTC, TOPBTC, LBank, Bit-Z, BCEX, IDAX, Gate.io

Niestety niektóre z tych giełd nie posiadają zarówno interfejsu polskiego jak i angielskiego.

Teraz już wiesz gdzie można kupić EOS!

Przez jakiś czas EOS można było kupić na polskiej giełdzie kryptowalut Abucoins jednak w ostatnich tygodniach została ona zlikwidowana. Mamy nadzieję, że udało nam się skutecznie odpowiedzieć Tobie na pytanie “gdzie kupić EOS?”.

Warto zwrócić uwagę, że od wielu tygodni kryptowaluta EOS znajduje się na czele rankingów najlepszych kryptowalut. Znalazła się także na pierwszym miejscu w najnowszym rankingu kryptowalut 2019.

Zarejestruj się na Binance

Stworzenie tego artykułu wspiera – giełda bitcoin Binance

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *