Kupno Cardano – giełda kryptowalut

Zakup kryptowaluty Cardano

Kupno Cardano (ADA) – giełda kryptowalut czy giełda bitcoin?

Kryptowaluta Cardano powstała w 2015 roku jako projekt zdecentralizowanej kryptowaluty opartej o technologię Blockchain, otwarty kod źródłowy i możliwość zawierania smart contracts. . Szybko zyskała dużą popularność a jej kupno zaczęło interesować szerokie grono inwestorów kryptowalutowych. Dlaczego? Głównie ze względu najnowocześniejsze i innowacyjne technologie w jakich zostało skonstruowane Cardano. Nie wiesz jeszcze gdzie kupić kryptowaluty?

Dodatkowo grono twórców stanowi światowy zespół specjalistów, który opiera rozwój tej kryptowaluty w oparciu o projekty badawcze z zakresu systemów rozproszonych oraz kryptografię. Takie podejście przekonuje do kupna Cardano gdyż inne kryptowaluty są często tworzone przez niewielkie na początku firmy, które nie dysponują zapleczem w postaci kadry naukowej różnych światowych uczelni. Kupno Cardano dostępne jest na zagranicznej giełdzie Binance. Zarejestruj się klikając w poniższy baner:

Binance - największa i najlepsza zagraniczna giełda kryptowalut

Zarejestruj się – międzynarodowa giełda Bitcoin i kryptowalut

Cardano obecnie określa się mianem platformy technologicznej. Otwarta na różne rozwiązania, a tym samym elastycznie może zostać wdrożona do obsługi płatności na całym świecie. Maksymalna ilość kryptowaluty Cardano zaprojektowana została na 45 mld sztuk. Obecnie kupno Cardano na giełdach możliwe jest za 0,18 dolara amerykańskiego (USD) a kapitalizacja łączna przekracza 4,7 mld dolarów.

Walor znajduje się w trendzie wzrostowym ale jego kurs oczywiście jest zależny od kursu Bitcoina (BTC).

Gdzie kupić Cardano?

Kupno Cardano możliwe jest także na innych zagranicznych platformach np. Huobi czy Bittrex. Dostępna jest jedynie wymiana za Bitcoina. Tylko najlepsze giełdy kryptowalut umożliwiają jego wygodne kupno.

Inne międzynarodowe portale, które umożliwiają kupno Cardano to np. Upbit, Bithumb (giełda Bitcoin), Gate.io, Indodax.

Najprościej chyba jednak będzie jak po prostu klikniesz w poniższy baner i zarejestrujesz się na giełdzie Binance na której można kupić Cardano:

Rejestracja – darmowe konto na Binance

Wielu inwestorów rekomenduje kupno Cardano gdyż uważa tą kryptowalutę za jedną z najlepszych kryptowalut na świecie. Redakcja portalu gielda-kryptowaluty.pl jest nieco sceptyczna w tej kwestii. Uważamy, że kryptowaluta ta jest ciekawa jednak istnieje wiele znacznie bardziej innowacyjnych i ciekawych kryptowalut. Oczywiście wiele z nich ma nieco inne zastosowania i możliwości dlatego trudno jednoznacznie stwierdzić, która jest najlepsza. Jeśli szukasz innych informacji np. gdzie kupić ether przeczytaj inne nasze artykuły na tej stronie. Tam dowiesz się wszystkiego na ten temat.

Na pewno każdej z nich potrzebny jest dobry marketing internetowy. Próbując wykorzystać pełnię możliwości projektanci muszą szukać nowych zastosowań i ich promocji np. poprzez e-marketing.

Tą walutę elektroniczną udostępnia giełda kryptowalut Binance

Jedna odpowiedź

  1. Madzia pisze:

    Ma ktos z was cardano w swoim portfelu i wiedze co tam sie dzieje ? Rozwazam zakup ale szukam opinii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *