Kryptowaluty – bezpieczna sprzedaż i kupno Bitcoina w kantorze

Kryptowaluty – bezpieczna sprzedaż i kupno Bitcoina w kantorze

kantor-bitcoin

Bezpieczeństwo transakcji jest niezwykle ważne przy inwestowaniu swoich oszczędności. Bitcoin i inne kryptowaluty uważane są za bezpieczne aktywa, ponieważ opierają się na autonomicznym systemie blockchain. Są one niezależnym i bezpiecznym (szyfrowanym) środkiem płatniczym. Innym tematem jest bezpieczeństwo zakupu Bitcoina. Które sposoby są bezpieczne?

Czy warto inwestować w Bitcoiny i inne kryptowaluty?

Czy warto inwestować w Bitcoiny? I czym w ogóle są kryptowaluty? Za inwestowaniem w Bitcoin oraz inne waluty oparte na blockchain przemawia co najmniej kilka faktów:

  • Kryptowaluty stają się coraz bardziej popularne, co wpływa na ich rosnącą wartość.
  • Bitcoin może być już wykorzystywany do płatności za towary i usługi.
  • Technologia blockchain, stworzona na potrzeby Bitcoina, już dziś wykorzystywana jest w wielu gałęziach gospodarki. Potencjał do dalszego rozwoju tej technologii jest bardzo duże.
  • Za kryptowalutami nie stoją żadne instytucje, co wpływa na ogólne zaufanie ludzi do Bitcoina czy Etherum. Mają one opinie bezpiecznego i pewnego środka płatniczego.
  • Duże szanse na zwielokrotnienie swoich oszczędności w czasie dynamicznego wzrostu wartości Bitcoina.

Inwestycja taka wiąże się również z ryzykiem – szczególnie w krótkim okresie czasu. Jednak w długiej perspektywie do tej pory kryptowaluty zawsze zyskiwały. Jak zatem kupić Bitcoiny?

 

gdzie kupować kryptowaluty

Jak kupić kryptowaluty? Sprawdź, co musisz wiedzieć!

Przy inwestowaniu swoich oszczędności warto zadbać w najwyższym stopniu o bezpieczeństwo. Wiarygodność najbardziej rozpoznawalnych walut, jak Bitcoin, Litecoin czy Etherum nie podlega wątpliwości. Jednak wybór sposobu jego zakupu powinien być sprawdzony pod kątem bezpieczeństwa. Najlepiej korzystać z lokalnych kantorów Bitcoin w Warszawie – https://mobilnekantory.pl/mazowieckie/kantor-bitcoin-warszawa/ – lub innym dużym mieście. W ten sposób łatwo ominiesz internetowych oszustów.

Istotny jest także moment zakupu kryptowaluty. Cena Bitcoina oraz później powstałych coinów podlega ciągłym wahaniom. Choć wykresy długoterminowe wskazują na ciągły trend wzrostowy, w ujęciu poszczególnych miesięcy zdarzają się dynamiczne spadki. Z tego powodu, przed zakupem, warto sprawdzić zmiany cen w ostatnich dniach, a także poczytać analizy na stronach związanych z takimi inwestycjami.

Gdzie kupić Bitcoiny i pozostałe aktywa wirtualne?

Bezpieczeństwo transakcji pozostaje jednak najważniejszym aspektem. Lokując swoje oszczędności w niepewny sposób, narażamy się na utratę wszystkich pieniędzy. Dlatego nie warto korzystać z szybkich i darmowych sposobów zakupu przez internet z udziałem nieznanych firm. Zamiast tego można skorzystać z trzech popularnych metod na zakup Bitcoin:

  • Mobilny kantor kryptowalut. Najłatwiejszy sposób szczególnie dla nowych inwestorów – https://kryptowarszawa.pl/.
  • Giełda kryptowalut prowadzona przez znaną firmę z długą historią. Metoda dobra dla graczy, którzy częściej dokonują transakcji i zarabiają głównie na krótkoterminowych zmianach kursu Bitcoina na wykresie.
  • Potrzebujesz szybko gotówki? Zamiast udać się do bankomatu, możesz skorzystać z Bitomatu. Szybko w nim sprzedasz Bitcoina i uzyskasz lokalną walutę lub odwrotnie.

Powyższe sposoby uznawane są powszechnie za bezpieczne i zaleca się z korzystania tylko z nich.

Kantor Bitcoin – czy jest w Twoim mieście?

Początkującym zaleca się korzystanie z mobilnego kantoru kryptowalut. Wystarczy jeden telefon i możesz się umówić z pracownikiem we własnym domu. Pomoże Ci on dokonać transakcji od strony technicznej. Szczególnie proces weryfikacji może wydawać się na początku trudny, jednak z pomocą przedstawiciela kantoru łatwo przejdziesz ten etap.

Gdzie kupić kryptowaluty? Musisz jednak sprawdzić, czy w Twoim mieście znajduje się nasz przedstawiciel. Jesteśmy obecni w województwie mazowieckim oraz lubuskim. Sprawdź sam nasz kantor w Zielonej Górze – https://mobilnekantory.pl/lubuskie/kantor-bitcoin-zielona-gora/, Sulechowie, Warszawie oraz dziesiątkach mniejszych miast. Co u nas znajdziesz? Bitcoiny, Etherum, Tether, USDcoin, Kangacoin, omegaPLN, omegaEUR, AirDance, Chainlink czy Everdome.

Bezpieczne transakcje w kantorze kryptowalut

Bezpieczeństwo transakcji jest bardzo ważne. Dzięki skorzystaniu z mobilnych kantorów Bitcoin unikniesz potencjalnych oszustów, a jednocześnie otrzymasz wsparcie w trakcie procesu weryfikacji. To właśnie ten etap jest podstawą bezpiecznego inwestowania w kryptowaluty.

Materiał zewnętrzny - nie ponosimy odpowiedzialności za informacje w nim zawarte

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.