Kolejny dzień i kolejne szczyty kryptowalut!

Kolejny dzień i kolejne szczyty kryptowalut!

Bitcoin BTC maksima

Mijają kolejne dni i tygodnie, a nadal obserwujemy stałe i stabilne wzrosty cen Bitcoina, Ethereum oraz innych kryptowalut. O ile dynamika i tempo wzrostu na najważniejszych projektach nieco spowolniło, o tyle na mniejszych altcoinach uzyskują znacznie wyższą dynamikę. Drożeją w zasadzie wszystkie najbardziej znane kryptowaluty jak Bitcoin, Ethereum czy Litecoin oraz fenomenalny rajd zaliczył Binance Coin. Stał się tym samym jedną z 5 najbardziej wartościowych szyfrowanych walut elektronicznych na świecie! Poniżej możecie zobaczyć wykresy wyżej wymienionych kryptowalut.

Ile potrwa rajd cenowy na Bitcoinie?

Na to pytanie nikt nie zna odpowiedzi. Póki co cena rośnie i rośnie i końca nie widać. Niedawno przekroczyła okrągłą, psychologiczną barierę 50000 dolarów za jedną sztukę. W złotówkach można zaobserwować jeszcze szybszy wzrost co może oznaczać, że nasza waluta po prostu słabnie. Moje wcześniejsze przewidywania i szacunki wskazywały, że cena może dotrzeć do 75000 dolarów. Czy w tym cyklu dojdzie do 100 000 dolarów? Nie jestem aż takim hurraoptymistą.

Co dalej z ceną Ethereum?

Podobnie jak w przypadku Bitcoina sytuacja wygląda na Ethereum choć ten walor dopiero niedawno wyłamał historyczne maksima i może mieć przed sobą jeszcze dłuższe wzrosty niż Bitcoin. Należy jednak pamiętać, że nastroje na Bitcoinie “rządzą” też innymi kryptowalutami więc jeśli tam cena zacznie gwałtownie spadać może się to negatywnie odbić na wycenie tego waloru. Jeśli uważacie jednak, że to nadal dobry moment na kupno i zastanawiacie się jak kupić Ethereum (ETH) koniecznie przeczytajcie dedykowany artykuł, w którym szczegółowo wszystko wam wyjaśniamy.

Imponujący wzrost ceny Binance Coin (BNB)

To co się wydarzyło z ceną i wykresem Binance Coin to coś niesamowitego. Cena w przeciągu 3 tygodni wzrosła z około 40 dolarów do prawie 200 czyli o około 500%!. Czy nadal będzie rosła? Ciężko powiedzieć ale wiele wskazuje na to, że może tak być gdyż giełda Binance przeżywa prawdziwe oblężenie nowych inwestorów, a to może wpłynąć na dalsze windowanie ceny tej kryptowaluty.