Kolejna platforma handlu i wymiany walut elektronicznych znika z Polski – polska giełda kryptowalut

Kolejna platforma handlu i wymiany walut elektronicznych znika z Polski – polska giełda kryptowalut

Polska giełda walut elektronicznych Bitmarket24

Polska giełda walut elektronicznych Bitmarket24

Kolejna polska giełda kryptowalut – BitMarket 24 – kończy działalność

Jakiś czas temu pisaliśmy Wam, o zakończeniu działalności, jednego z polskich portalu handlu i wymiany kryptowalut Abucoins. Niestety w ostatnich dniach dołączyła do niego kolejna polska giełda kryptowalut BitMarket24. Dnia 19 lutego 2019 roku zakończą oni swoją działalność. Wszystkie waluty elektroniczne klientów zostaną sprzedane po obecnym kursie i przelane na konta użytkowników.

BitMarket24 w styczniu 2019 roku został wpisany na listę ostrzeżeń publicznych KNF. Podstawą była informacja o naruszeniu ustawy z dnia 19 sierpnia 2011 r. o usługach płatniczych, art. 150. 1. oraz o popełnieniu przestępstwa. Giełda kryptowalut została odcięta od wszystkich narzędzi finansowych, co było dla niej krytycznym ciosem, uniemożliwiającym prowadzenie legalnych interesów. 

Upadła giełda Bitcoin – BitMarket 24

Szkoda bo z rynku znika kolejna wartościowa polska giełda Bitcoin i innych walut cyfrowych. Wszystko z powodu podejścia do tematu walut cyfrowych przez obecnych rządzących, którzy zamiast wspierać i ułatwiać działanie tej nowej i innowacyjnej technologi notorycznie ją blokują i ścigają. To pokazuje jak skrajne niezrozumienie tego rynku jest w Polsce. 

Dziękujemy bardzo za stałe wsparcie w zakresie projektów domów oraz doradztwa budowlanego. Polecamy to biuro projektowe – Pracownia Projektowa LEKON to na prawdę dobrzy specjaliści.

 

Jedna odpowiedź

  1. Krzychu pisze:

    Bardzo tajemnicza ta sprawa. Jeden z właścicieli popełnił “samobójstwo”, więc musiało chodzić o grubą kasę. Pewnie bitcoiny zginęły komuś, komu lepiej nie gubić pieniędzy. Niestety, kryptowaluty chyba nigdy nie pozbędą się opinii czarnorynkowego pieniądza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *