Kolejna platforma handlu i wymiany walut elektronicznych znika z Polski

Kolejna platforma handlu i wymiany walut elektronicznych znika z Polski

Polska giełda walut elektronicznych Bitmarket24

Polska giełda walut elektronicznych Bitmarket24

Kolejna polska giełda kryptowalut – BitMarket 24 – kończy działalność

Jakiś czas temu pisaliśmy Wam, o zakończeniu działalności, jednego z polskich portalu handlu i wymiany kryptowalut Abucoins. Niestety w ostatnich dniach dołączyła do niego kolejna polska giełda kryptowalut BitMarket24. Dnia 19 lutego 2019 roku zakończą oni swoją działalność. Wszystkie waluty elektroniczne klientów zostaną sprzedane po obecnym kursie i przelane na konta użytkowników.

BitMarket24 w styczniu 2019 roku został wpisany na listę ostrzeżeń publicznych KNF. Podstawą była informacja o naruszeniu ustawy z dnia 19 sierpnia 2011 r. o usługach płatniczych, art. 150. 1. oraz o popełnieniu przestępstwa. Giełda kryptowalut została odcięta od wszystkich narzędzi finansowych, co było dla niej krytycznym ciosem, uniemożliwiającym prowadzenie legalnych interesów. 

Upadła giełda Bitcoin – BitMarket 24

Szkoda bo z rynku znika kolejna wartościowa polska giełda Bitcoin i innych walut cyfrowych. Wszystko z powodu podejścia do tematu walut cyfrowych przez obecnych rządzących, którzy zamiast wspierać i ułatwiać działanie tej nowej i innowacyjnej technologi notorycznie ją blokują i ścigają. To pokazuje jak skrajne niezrozumienie tego rynku jest w Polsce. 

Dziękujemy bardzo za stałe wsparcie w zakresie projektów domów oraz doradztwa budowlanego. Polecamy to biuro projektowe – Pracownia Projektowa LEKON to na prawdę dobrzy specjaliści.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *