Giełda walut cyfrowych BitBay ma nowego Prezesa

Giełda walut cyfrowych BitBay ma nowego Prezesa

BitBay - polska giełda bitcoin

Giełda walut cyfrowych

Polska giełda kryptowalut BitBay ma nowego Prezesa Zarządu

Główny twórca i założyciel giełdy kryptowalut BitBay – Sylwester Suszek nie jest już Prezesem Zarządu. Na tym stanowisku zastąpił go Paweł Sobków, który posiada wieloletnie doświadczenie managerskie w wielu dużych przedsiębiorstwach. Sam Sylwester Suszek nadal będzie miał wpływ na działalność spółki ponieważ będzie zasiadał w Radzie Nadzorczej i nadal będzie doradzał spółce w bieżących działaniach.

Chce on jednak skoncentrować się na innych swoich biznesach a stery w największej “polskiej giełdzie kryptowalut” powierzyć komuś ze znacznie większą wiedzą i kompetencjami w zarządzaniu. Z naszej wiedzy wynika, że jedną z mocniejszych stron nowego Prezesa jest dziedzina e-marketing. Miejmy nadzieję, że z pożytkiem dla wszystkich użytkowników i całej giełdy kryptowalut BitBay.

Która giełda bitcoin?

Jeśli tylko rynek walut cyfrowych nieco ożyje może okazać, że giełda BitBay stanie się wiodącą giełdą Bitcoin w Europie. Kto wie może nawet znajdzie się w rankingu największych giełd Bitcoin? Kupno tej kryptowaluty jest co prawda dostępne na wielu różnych platformach handlowych kryptowalutami jednak BitBay ma tą przewagę, że wywodzi się z Polski i świadczy obsługę klientów w tym języku co bardzo ułatwia sprawę początkującym inwestorom.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *