Zagraniczna giełda kryptowalut Bittrex wprowadza płatności w dolarach

Zagraniczna giełda kryptowalut Bittrex wprowadza płatności w dolarach

Bittrex giełda bitcoin

Zagraniczna giełda kryptowalut Bittrex wprowadza możliwść kupna kryptowalut za USD

1 czerwca bieżącego roku jedna z największych zagranicznych giełd kryptowalut – Bittrex – wprowadziła w końcu możliwość kupna kryptowalut za waluty tradycyjne. W tym przypadku za dolary (USD). Stali użytkownicy tej giełdy Bitcoin czekali na to od dłuższego czasu. Nie da się ukryć, że płatność za kryptowaluty w walutach standardowych to bardzo wygodna forma zakupu. Do tej pory np. kupno Ethereum było możliwe jedynie za Bitcoina. Zobaczymy jak potoczy się dalej rozwój tej giełdy Bitcoin.

W tym momencie zagraniczna giełda kryptowalut Bittrex daje możliwość handlu w następujących parach: BTC/USD, Tether (USDT) oraz TrueUSD (TUSD). Cieszy również zapowiedź dalszej ekspansji tej giełdy i ambitne plany rozwojowe na przyszłość. Zadowolenia z możliwości płatności tradycyjnymi walutami na Bittrex nie ukrywają zarówno inwestorzy indywidualni jak i korporacyjni. Głównie pod tych drugich wprowadzona została ta nowość. Dobrą informacją jest to, że kupno Bitcoin czy kupno Litecoin jest dostępne na coraz większej ilości giełd walut cyfrowych za dolary!

Bittrex to całkiem dobra giełda bitcoin!

 

Jedna odpowiedź

  1. MaciejM pisze:

    Nareszcie… Niby nic takiego, ale ciągłe przesyłanie krypto z giełdy na giełdę, bo na Bittrexie nie było możliwości wpłat w normalnej walucie, jest trochę męczące.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *