Giełda Coinbase wprowadzi nowe kryptowaluty

Giełda Coinbase wprowadzi nowe kryptowaluty

Coinbase - giełda kryptowalut

Giełda bitcoin – Coinbase wprowadza nowe kryptowaluty

Jedna z największych giełd Bitcoin Coinbase ogłosiła, że ma w planach wprowadzenie do obrotu kilka nowych, ciekawych kryptowalut. Jakiś czas temu informowaliśmy, że giełda kryptowalut Coinbase wprowadzi możliwość kupna Ethereum Classic. Kilka dni temu pojawiła się informacja o planach wprowadzenia do handlu Stellar (XLM),  Zcash (ZEC), Cardano (ADA), Basic Attention Token (BAT),  jak i 0x (ZRX).

Jak informują władze tej giełdy kryptowalut nie jest jeszcze w 100% pewne, że te waluty cyfrowe zostaną wprowadzone do obrotu gdyż wymaga to dodatkowych prac badawczych. Wprowadzenie do obrotu kryptowaluty Ethereum Classic jest praktycznie pewne ze względu na to, że jest zbliżona technicznie do Ethereum. Gdy tylko pojawiła się ta informacja kurs tych kryptowalut od razu zaczął rosnąć. Wzrosty wartości sięgały między 11% po nawet 25% jednego dnia. Przeczytaj też artykuł – Bitcoin – gdzie kupić?

Do tej pory ta giełda kryptowalut uchodziła za jedną z największych światowych “giełd Bitcoin” gdyż odbywał się na niej handel głównie w tej kryptowalucie a wolumen był jednym z największych pośród giełd Bitcoin. Kupno Bitcoina na niej możliwe jest już od początku jej istnienia czyli od 2012 roku.

Na pewno Coinbase to jedna z ciekawszych giełda Bitcoina. Kupno szyfrowanych walut elektronicznych na niej odbywa się za kilka walut tradycyjnych i ma wersję w kilku językach.

Zachęcamy abyś zapoznał się z naszym najnowszym artykułem – Ranking kryptowalut 2019.

Coinbase – międzynarodowa giełda kryptowalut

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą na pewno może przydać Ci się wysokiej klasy system do zarządzania przedsiębiorstwem taki jak Comarch ERP Optima, z którego korzysta już ponad 60 000 polskich firm.

 

Jedna odpowiedź

  1. Tadeusz pisze:

    Wolę używać jednak polskich giełd. Dobrze, że systematycznie coś dodają, bo za dużo tego nie ma. No, ale może kierują się zasadą jakości, zamiast ilości 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *