Czy ściągawka z wypłat w ruletce może pomóc Ci wygrać?

Czy ściągawka z wypłat w ruletce może pomóc Ci wygrać?

Materiał zewnętrzny sponsorowany

Większość ludzi zakłada, że ruletka online jest jedną z najłatwiejszych gier, ponieważ nie wymaga żadnych specjalistycznych umiejętności. Jest to jednak dalekie od prawdy i to błędne założenie jest powodem, dla którego większość graczy ostatecznie daje kasynu przewagę podczas rozgrywki. Ale dzięki kilku prostym strategiom gry i dbałości o szczegóły możesz łatwo zwiększyć swoje szanse na wygraną w ruletce. 

Różne strategie sprawdzają się u różnych osób i często będziesz musiał wypróbować kilka z nich, zanim znajdziesz właściwą metodę postępowania, która zapewni Ci wygraną. Zdobycie ogólnego doświadczenia w grze również działa. Ale jednak najważniejszym sposobem jest poznanie reguł tej gry. A co więcej — jeśli grasz w kasynie online, to nic nie stoi na przeszkodzie, by mieć koło siebie (na ekranie lub nawet wydrukowaną na kartce) tabelkę lub listę z dostępnymi wygranymi dla poszczególnych zakładów, co na pewno będzie pomocne podczas rozgrywki!

Jak mogę zwiększyć szansę na wygraną w ruletce?

Po pierwsze, wybierz kasyno online, które daje większą szansę na wygraną. Kiedy wybierasz różne witryny do gry w ruletkę, musisz pomyśleć o czymś więcej niż tylko ofertach bonusowych i metodach płatności. F aktycznie, jeśli oferowany bonus w VulkanBet 50 free spins Fire Joker przeznaczysz na tę grę, to możesz odnieść takie wrażenie. Sprawdź także oferowane przez nie ruletki, skupiając się na odmianie europejskiej lub jeszcze lepiej — francuskiej. Jeśli możesz, wypróbuj wersje demonstracyjne, zastanów się, jaką strategię ruletki możesz wdrożyć, aby zapewnić sobie największe szanse na sukces. 

Dobrym pomysłem jest również sprawdzenie witryn internetowych pod kątem tego, czy posiadają one odpowiednią licencję. Nieuregulowane kasyna często nie dają możliwości wypłacenia wygranych w porównaniu z ich licencjonowanymi odpowiednikami, a ponadto możesz napotkać wiele innych problemów.

A jakie konkretne strategie mogę wdrożyć, aby wygrać w ruletce?

Martingale 

Strategia Martingale jest prawdopodobnie najlepszą strategią w ruletce i z pewnością jedną z najbardziej znanych. Krótko mówiąc, nie zatrzymujesz się, gdy przegrywasz; robisz odwrotnie. Za każdym razem, gdy przegrasz, strategia Martingale wymaga postawienia dwukrotnie większego zakładu niż poprzednio. Pomysł jest taki, że gdy wygrasz, odzyskasz to, co straciłeś — w tym momencie możesz zmniejszyć swój zakład z powrotem do pierwotnej kwoty. Jest to bardzo ryzykowne — ale jeśli zrobisz to dobrze, możesz osiągnąć pożądany rezultat. Pamiętaj tylko, aby zawsze obstawiać zakłady z wypłatą typu 1:1.

Metoda Fibonacciego 

Jeśli masz większą awersję do ryzyka, prawdopodobnie będziesz chciał trzymać się z daleka od strategii Martingale. Zamiast tego może się okazać, że sposób oparty o ciąg Fibonacciego jest lepszą strategią ruletki pozwalającą na wygraną. 

Musisz po prostu dodać do siebie dwie liczby, aby otrzymać następną. Wynik oznacza wielokrotność stawki bazowej do obstawienia. Za każdym razem, gdy wygrasz zakład, Twoja passa zostanie zresetowana. Jeśli przegrasz, kontynuujesz strategię do odwołania. Oczywiście będziesz musiał tutaj ustawić pewne limity. Jeśli tego nie zrobisz, sprawy mogą szybko wymknąć się spod kontroli.

Strategia Jamesa Bonda 

Główny bohater serii filmów o Jamesie Bondzie zawsze był wyrafinowanym typem, ale tytułowa strategia w ruletkę jest dość prosta — nawet jeśli na początku zajmie Ci kilka kolejnych rund, zanim zrozumiesz, o co chodzi.  Strategia ruletki Jamesa Bonda wymaga stawiania wysokich zakładów na niektóre linie i niskich na innych. Chociaż ta taktyka nie wymaga zwiększania całkowitego zakładu, możesz to zrobić, jeśli uważasz, że stosunek ryzyka do zysku jest lepszy. Najprostsza wersja wygląda tak:

  • 14 monet na numery od 19 do 36,
  • 5 monet na numery od 12 do 18,
  • 1 moneta na zielone zero.

Dzięki strategii Jamesa Bonda możesz zminimalizować ryzyko i wyjść na swoje — bo szansa na wygranie to prawie 70%!

Stały zakład 

Jeśli kiedykolwiek grałeś w tę grę stołową, prawdopodobnie znasz koncepcję ciągłego obstawiania. Prawdę mówiąc, prawdopodobnie robiłeś to, nie wiedząc o tym, we wszystkich swoich grach. Strategia ciągłego obstawiania w ruletce jest prosta: obstawiasz tę samą kwotę przy każdym spinie, niezależnie od wyniku. Jeśli dopiero zaczynasz, możesz zastosować tę strategię w pierwszych kilku grach, jeszcze podczas nauki. Nie ma w tym żadnej większej filozofii.

Strategia D’Alemberta 

Metoda D’Alemberta to kolejna udana strategia dla ruletki, która jest dość popularna wśród graczy. Ma pewne podobieństwa do techniki Martingale, ale też w pewnych opcjach się od niej różni. W przeciwieństwie do Martingale, po zwycięstwie nie wracasz do punktu wyjścia; schodzisz tylko o jedną stawkę w dół.  Analogicznie nie zwiększasz drastycznie swojego zakładu, gdy przegrasz. Wchodzisz lub schodzisz tylko o jeden poziom, więc wzrost kwoty zakładu jest mniej niepokojący, jeśli jesteś nowicjuszem (lub po prostu nienawidzisz matematyki).

Strategia wejścia na całość 

Jeśli chcesz podjąć trochę więcej ryzyka, najlepszą strategią w ruletce może być dla Ciebie zagranie typu all-in. Dokładnie tak to brzmi: angażujesz cały swój budżet i liczysz na wygraną. Nie trzeba dodawać, że możesz napotkać tutaj problemy. Po pierwsze, nadal powinieneś obstawiać tylko te zakłady, na których stratę możesz sobie pozwolić. Ponadto niektóre kasyna nakładają limity — wiele z nich może być niższych niż kwota, którą chcesz postawić.

Materiał zewnętrzny sponsorowany – właściciel portalu gielda-kryptowaluty.pl nie odpowiada za treści w nim zawarte, ich poprawność merytoryczną czy prawną. Nie odpowiadam również za linki wychodzące z artykułu. Pamiętajcie, że gry i zakłady na pieniądze online na różnych platformach są w Polsce zabronione. Nie zachęcamy do korzystania z tego typu gier w internecie oraz klikania w niesprawdzone odnośniki. Niebezpieczne może być również podawanie danych osobowych oraz wpłacanie pieniędzy na platformy online.

Dodaj komentarz