6 kryptowalut z wielką przyszłością w 2024 roku

6 kryptowalut z wielką przyszłością w 2024 roku

Materiał zewnętrzny sponsorowany

W jakie kryptowaluty najlepiej inwestować w 2024 roku? Podczas gdy wszyscy zastanawiają się, które NFT i kryptowaluty mają najlepszą przyszłość w 2024 roku, prawda jest taka, że zima kryptowalut już nadeszła. Niestety, impreza dobiegła końca: rynek kryptowalut znajdował się w trendzie spadkowym przez większość 2024 roku. Podobnie jak kasyna online ewoluowały przez lata, aby oferować najbardziej lukratywne promocje i bonusy, giełdy kryptowalut przyciągają tych, którzy chcą zarabiać pieniądze, różnymi kuszącymi ofertami. Aby wybrać naprawdę dochodowe i jednocześnie interesujące gry, możesz kasyno depozyt 20 zł Blik.

Skąd jednak wiedzieć, którą kryptowalutę kupić dzisiaj, skąd wiedzieć, która kryptowaluta rośnie i jak znaleźć kryptowaluty, które wkrótce eksplodują? Wydaje się, że w 2024 roku nie jest to jeszcze mission impossible. 

Tanie kryptowaluty z wielką przyszłością

Wielu inwestorów stara się zrównoważyć swoje portfele aktywami cyfrowymi (obiecującymi kryptowalutami), które mają największy potencjał do wykorzystania. Ci nabywcy wiedzą, jak działa DeFi (zdecentralizowane finanse). Inwestorzy ci wiedzą, że gospodarka działa w cyklach i że teraz jest najlepszy czas na inwestowanie w nowe i dobre kryptowaluty z prognozą. Szukasz kryptowalut z lepszą przyszłością w 2024 roku? 

6 kryptowalut z wielką przyszłością w 2024 r.

Jeyson Peterson: “Wszyscy zastanawiają się, którą kryptowalutę kupić dzisiaj i które kryptowaluty mają największą przyszłość, a prawda jest taka, że nikt nie wie, jaka będzie przyszłość kryptowalut w 2024 roku. Najlepsze tokeny cyfrowe do spersonalizowanego portfela kryptowalut będą ostatecznie zależeć od profilu ryzyka i stylu inwestowania. 

Aby dobrze przewidywać kryptowaluty, musisz najpierw poćwiczyć.”

Jest rzeczą oczywistą, że edukacja finansowa jest podstawą wszystkich inwestycji ekonomicznych. Inwestuj tylko pieniądze, które możesz stracić. To nie jest gra: każde aktywo kryptograficzne jest bardzo ryzykowne. Zanim zapytasz, którą kryptowalutę kupić dzisiaj, zadaj sobie pytanie: czy mam wystarczającą edukację finansową, aby wiedzieć, jak radzić sobie z kryptowalutami z najlepszymi perspektywami?

Polygon to blockchain drugiego poziomu na Ethereum

Polygon, wcześniej znany jako sieć Matic, to najpopularniejszy blockchain warstwy 2 zbudowany na Ethereum. Poprawił on niektóre niedociągnięcia Ethereum, takie jak skalowalność i wysokie koszty. Dzięki Polygon programiści mogą tworzyć aplikacje obsługujące Ethereum po znacznie niższych kosztach.

Polygon zyskał już popularność wśród inwestorów kryptowalutowych. Oczekuje się jednak, że wzrośnie ona jeszcze bardziej po fuzji z Ethereum. Co więcej, Polygon buduje również partnerstwa, aby zwiększyć swoją obecność na rynku kryptowalut.

Na początku 2022 r. Polygon był jednym z sześciu projektów dodanych do prestiżowego programu Disney Accelerator. Popularny broker internetowy Robinhood ogłosił również wyłączne partnerstwo z MATIC, dzięki czemu Polygon stał się pierwszym blockchainem obsługiwanym przez portfel Web3.

Po uruchomieniu w 2019 r. cena Polygon wahała się między 0,01 USD a 0,03 USD do 2021 roku. W grudniu 2021 r. token osiągnął swój rekord wszech czasów; jednak w 2022 r. Polygon również padł ofiarą kryptozymu. Niemniej jednak wartość tokenów Matic wzrosła o około 180% od czerwca 2022 roku.

Jeśli Polygon zdoła utrzymać tę dynamikę wzrostu, cena tokena Matic może być świadkiem hossy w najbliższej przyszłości. Dlatego też wielu inwestorów będzie zainteresowanych dodaniem Polygon do swojej listy “kryptowalut, które uczynią cię bogatym” i obiecujących kryptowalut. 

BNB to token usługowy dużej giełdy kryptowalutowej

BNB jest jedną z kryptowalut, które mają wzrosnąć w 2024 roku. Jest to zastrzeżony token cyfrowy szybko rozwijającego się Binance Smart Chain ( Binance Smart Chain , obecnie nazywany BNB Chain ): bardzo popularnej sieci w 2022 i 2023 roku, używanej przez zdecydowaną większość gier NFT i projektów DeFi . Jest to również token usługowy Binance, wiodącej na świecie giełdy kryptowalut. Jak można sobie wyobrazić, daje to BNB kilka przypadków użycia w ekosystemie Binance. Biorąc pod uwagę niedawny upadek jednej z głównych konkurencyjnych giełd, FTX, BNB zapewnia solidność. Może to być najbezpieczniejszy zakład wśród kryptowalut z wielką przyszłością w 2024 roku.

Jedną z największych zalet inwestowania w BNB jest to, że token ten daje swoim posiadaczom zniżki na prowizje Binance. Pomogło to zwiększyć popyt na BNB na przestrzeni lat. Obecnie, ze względu na popularność BNB, jest on również szeroko stosowany jako metoda płatności.

Kryptowaluta została uruchomiona w 2017 r. i osiągnęła szczyt w 2021 r. (wzrost wartości o ponad 60 000%), ale od tego czasu cena tokenów BNB spadła o ponad 50%. Ten ogromny spadek ceny jest zgodny z wynikami całego rynku kryptowalut w 2022 roku.

Niemniej jednak BNB okazał się jednym z najlepszych altcoinów pod względem użyteczności. Ponadto liczba tokenów BNB jest ograniczona, a zespół ma już system automatycznej deflacji, który zmniejszy podaż o połowę.

Ta deflacyjna konfiguracja może zmniejszyć całkowitą podaż tokenów BNB, a w połączeniu z ożywieniem na rynku kryptowalut, ten cyfrowy token ma potencjał do generowania znacznych zwrotów dla inwestorów.

Ripple XRP to skalowalny protokół płatności kryptowalutowych

Ripple to protokół płatności oparty na technologii blockchain, umożliwiający szybkie i tanie transakcje. Sieć opracowała RippleNet w celu optymalizacji transakcji międzynarodowych i nawiązała już współpracę z ponad 200 instytucjami finansowymi. Co najważniejsze, Ripple jest open source, co oznacza, że każdy może wykorzystać jego technologię do opracowania własnych systemów płatności.

Natywny token cyfrowy Ripple, XRP, może być wykorzystywany jako waluta pośrednia dla międzynarodowych przelewów pieniężnych. Ten cyfrowy token jest wykorzystywany w produktach Ripple do szybkiej konwersji między różnymi walutami. Należy jednak zauważyć, że użytkownicy RippleNet nie muszą używać XRP do transakcji.

Istnieje jednak opcja wykorzystania go do transakcji między walutami (np. GBP/TRY). Ripple istnieje od 2012 roku, a biorąc pod uwagę jego przypadki użycia, wielu mogło już umieścić go na swojej liście kryptowalut z największą przyszłością na 2024 rok.

Jednak od 2020 r. projekt jest uwikłany w pozew SEC. Wydaje się jednak, że popyt zmierza w korzystnym dla Ripple kierunku.

Po rozwiązaniu problemów prawnych SEC, XRP prawdopodobnie stanie się dostępny na giełdach w USA, co może pomóc zwiększyć popyt i cenę tej cyfrowej waluty. Co ważniejsze, jeśli XRP korzystnie rozwiąże spór prawny z SEC, cena XRP doświadczy gwałtownego wzrostu. Jest to główny powód, dla którego XRP jest jedną z najlepszych przyszłych kryptowalut do kupienia w 2024 roku.

Uniswap to zastrzeżony token cyfrowy popularnej zdecentralizowanej giełdy

Podobnie jak Binance, Uniswap jest również wiodącą giełdą kryptowalut. Główna różnica polega jednak na tym, że Uniswap jest jedną z wiodących zdecentralizowanych giełd i dlatego nie jest prowadzona przez jedną organizację. W rzeczywistości Uniswap kontroluje ponad 50% wolumenu obrotu DEX, co daje mu ogromną przewagę w udziale w rynku.

Jako w pełni zdecentralizowana giełda, Uniswap zapewnia handel peer-to-peer, który odbywa się za pomocą inteligentnych kontraktów Ethereum. UNI to cyfrowy token wykorzystywany głównie do głosowania i zarządzania w ekosystemie Uniswap. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę funkcję i użyteczność, jaką spełnia każdy altcoin, aby określić kryptowaluty z najlepszą przyszłością w 2024 roku.

Ponadto Uniswap posiada również pule płynności, co czyni ją jedną z najlepszych platform do hostowania kryptowalut. Ci, którzy umieszczają swoje cyfrowe aktywa na platformie, mogą otrzymać tokeny UNI jako nagrody. Oprócz tego tokeny UNI można również umieszczać na innych giełdach kryptowalut. UNI jest jedną z najlepszych kryptowalut do przechowywania.

W chwili pisania tego tekstu Uniswap kosztuje około 5 USD, czyli prawie 90% poniżej swojej rekordowej ceny 44 USD. Wielu analityków kryptowalut twierdzi, że przy tej cenie Uniswap jest jedną z najbardziej niedowartościowanych kryptowalut do tej pory. Ponadto Uniswap ma miejsce na przyszły wzrost, a zatem może być jedną z najlepszych opcji dla tych, którzy chcą zainwestować w kryptowalutę za niewielkie pieniądze.

Storj to zdecentralizowana usługa przechowywania danych w chmurze

Aby wiedzieć, które kryptowaluty będą miały największe perspektywy w 2024 r., trzeba wiedzieć, które innowacyjne technologie zdominują rynek. Czy nadszedł czas na meta universe i web 3? Storj to czysty Web 3 wykorzystujący oparte na blockchainie podejście do przechowywania danych w chmurze. Na przykład tradycyjni dostawcy usług przechowywania danych w chmurze utworzyli własne centra danych. Z drugiej strony Storj pozwala każdemu na udostępnienie własnej przestrzeni dyskowej i zarządzanie węzłem pamięci masowej.

Oznacza to, że każdy, kto posiada sprzęt kompatybilny ze Storj, może udostępniać swoją przestrzeń dyskową innym. Ponadto Storj podjął również kroki w celu zapewnienia bezpieczeństwa danych powierzonych użytkownikom. Jednym z przykładów jest to, że Storj automatycznie szyfruje pliki użytkowników przed ich przesłaniem.

Ponadto Storj dzieli dane na różne części i dystrybuuje je do oddzielnych węzłów, aby inni nie mieli do nich dostępu. Sieć płaci użytkownikom za ich zasoby za pomocą tokenów Storj.

W ten sposób Storj zapewnia użytkownikom zdecentralizowany sposób przechowywania danych, a także oferuje pasywny dochód tym, którzy chcą udostępniać swój sprzęt. Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na przechowywanie danych w chmurze, Storj oferuje wysokiej jakości i działający produkt, który rewolucjonizuje przestrzeń.

W chwili pisania tego tekstu kurs Storj wynosi około 0,03 USD, co czyni go jedną z najlepszych tanich kryptowalut, w które można obecnie zainwestować. Kto wie, czy Storj, jeśli projekt zadziała, może być kryptowalutą, która uczyni cię bogatym.

Ethereum jest wiodącym dostawcą inteligentnych kontraktów

Inwestorzy poszukujący najbardziej obiecujących kryptowalut w 2024 r. nie powinni przeoczyć Ethereum. Chociaż Ethereum jest jedną z najbardziej znanych kryptowalut, wciąż ma wiele miejsca na rozwój. W rzeczywistości był to pierwszy blockchain oferujący inteligentne kontrakty.

Daje to Ethereum przewagę pierwszego gracza na niezwykle konkurencyjnym rynku. Ukończył również długo oczekiwaną fuzję z Proof of Bet, dzięki czemu jest znacznie bardziej wydajny. Ta aktualizacja może pomóc uczynić Ethereum bardziej atrakcyjnym dla programistów i sprawić, że będzie to interesująca kryptowaluta do inwestowania.

Ethereum jest również głównym graczem w przestrzeni NFT. Większość najlepszych NFT dostępnych obecnie na rynku jest zbudowana na tym blockchainie. Podsumowując, Ethereum ma dynamiczny ekosystem, dużą aktualizację i dominującą pozycję na rynku kryptowalut.

Wszystkie te aspekty sprawiły, że Ethereum jest jedną z najlepszych kryptowalut do kupienia podczas krachu w 2022 roku. Nawet teraz nie jest jeszcze za późno, jeśli weźmiemy pod uwagę jego rekordowy poziom: 4800 USD.

Najlepsze kryptowaluty 2024 roku: przyszłość altcoinów

Trendy Google nadal rosną dla zapytań takich jak “która kryptowaluta uczyni mnie bogatym” lub “którą kryptowalutę kupić dzisiaj”. Jednak trudna prawda jest taka, że nigdy nie ma jednoznacznego sposobu na poznanie właściwej odpowiedzi na to pytanie. Biorąc pod uwagę, że nowe kryptowaluty rodzą się każdego dnia, identyfikacja kryptowalut o największej przyszłości w 2024 r. może być żmudnym zadaniem. Naszym zdaniem najlepsze kryptowaluty opisaliśmy w tym artykule https://gielda-kryptowaluty.pl/najlepsze-kryptowaluty-ranking/

Jak znaleźć kryptowaluty z prognozą na 2024 rok?

Cena kryptowaluty może rosnąć i spadać w zależności od różnych czynników, z których niektóre są całkowicie nieprzewidywalne. Najlepiej jest dokonać skalkulowanej inwestycji, biorąc pod uwagę korzyści i ryzyko związane z kryptowalutami.

Jeśli więc zastanawiasz się, jak wzbogacić się na najbardziej popularnych kryptowalutach w 2024 r., pamiętaj o poniższych punktach przy wyborze aktywów cyfrowych do swojego portfela.

Jak dowiedzieć się, która kryptowaluta wzrośnie najbardziej?

Zbadaj projekty kryptowalut o największej przyszłości w 2024 roku.

Kluczowe znaczenie ma przeprowadzenie niezależnych badań, gdy próbujesz zarabiać na kryptowalutach. Inwestorzy powinni zawsze poświęcać czas na badanie projektów kryptowalutowych, które ich interesują.

  • Dobrym miejscem do rozpoczęcia jest strona internetowa projektu, na której dostępna będzie biała księga i mapa drogowa.
  • Lektura białej księgi może dać inwestorom jasne wyobrażenie o celach projektu i planach ich osiągnięcia.
  • Strona internetowa będzie również zawierać szczegółowe informacje na temat partnerstw i rozwoju nowych projektów.
  • NIEMOŻLIWE jest również zapoznanie się ze stronami internetowymi osób trzecich w celu uzyskania opinii rynku na temat projektu. W tym miejscu do gry wkraczają platformy mediów społecznościowych, takie jak Reddit i Twitter.
  • Inwestorzy mogą odwiedzać subreddity poświęcone kryptowalutom i konta na Twitterze, aby znaleźć najlepsze tokeny cyfrowe do kupienia.
  • Mogą również dołączyć do najlepszych kryptowalutowych kanałów YouTube i grup Telegram, aby otrzymywać aktualizacje w czasie rzeczywistym na temat najbardziej obiecujących kryptowalut. Od czasu do czasu nawet influencerzy natrafiają na kryptowaluty z największą przyszłością w 2024 roku.

Którą kryptowalutę kupić dzisiaj: szukaj przedsprzedaży kryptowalut

Najlepsze ICO i przedsprzedaże kryptowalut oferują inwestorom możliwość wejścia w nowy projekt od samego początku, pomagając w ten sposób w poszukiwaniu tanich kryptowalut z perspektywami. Oznacza to, że jeśli dany projekt wystartuje, wcześni inwestorzy mogą spodziewać się ponadprzeciętnych zwrotów rynkowych.

Dla przykładu, Ethereum było warte zaledwie 0,311 USD, gdy zostało uruchomione w 2015 roku. Inwestorzy, którzy kupili Ethereum wcześnie i trzymali swoje monety ETH do 2021 roku, osiągnęliby monumentalny zwrot w wysokości 1,4 miliona procent.

Innymi słowy, inwestycja 100 USD w Ethereum byłaby warta ponad milion dolarów w szczytowym momencie.

Dlatego też, szukając najbardziej obiecujących kryptowalut w 2024 r. i kryptowalut do kupienia już dziś, rozsądnie byłoby mieć oko na nadchodzące najlepsze ICO. Ponadto wiele kryptowalut w przedsprzedaży ma niskie ceny wejścia, co oznacza, że inwestorzy nie muszą ryzykować dużych sum pieniędzy, aby uzyskać do nich dostęp.

Na przykład Dash 2 Trade okazuje się być jedną z najczęściej omawianych kryptowalut w przedsprzedaży w 2022 roku. Jest to również jedna z najlepszych kryptowalut poniżej 1 USD, w którą można obecnie zainwestować. Platforma zebrała już około 5,8 miliona dolarów w przedsprzedaży.

Mamy nadzieję, że z pomocą naszego artykułu będziesz w stanie zwiększyć swoje zarobki już w tym roku.

Materiał zewnętrzny sponsorowany – właściciel portalu gielda-kryptowaluty.pl nie odpowiada za treści w nim zawarte, ich poprawność merytoryczną czy prawną. Nie odpowiadam również za linki wychodzące z artykułu. Pamiętajcie, że gry i zakłady online na pieniądze na różnych platformach są w Polsce zabronione. Nie zachęcamy do korzystania z tego typu gier w internecie oraz klikania w niesprawdzone odnośniki. Niebezpieczne może być również podawanie danych osobowych oraz wpłacanie pieniędzy na platformy online.